Ondrej Duda podpisał nowy kontrakt - fot. Jacek Prondzyński / Legia.com
REKLAMA

Duda przedłużył kontrakt z Legią

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Ondrej Duda przedłużył kontrakt z Legią Warszawa. Słowak związał się z warszawskim klubem do 30 czerwca 2019 r. - Nie miałem żadnych wątpliwości i od razu zgodziłem się na ten ruch. Mam nadzieję, że w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy pokażę się z jeszcze lepszej strony niż dotychczas - powiedział Duda w rozmowie z legia.com.

- Ta umowa to wyraz wzajemnego zaufania. Chcemy docenić go za rzetelność, determinację, umiejętności, które już nie raz zaprezentował na boisku - stwierdził Jacek Mazurek, dyrektor sportowy Legii.

- Odczuwamy ogromną dumę, że tak utalentowany piłkarz i tak wspaniały człowiek jest z nami, a we wszystkim, co robi, jest przykładem pokory, skromności i pracowitości. Będziemy dla niego wsparciem w każdej chwili, w której będzie tego potrzebował i dołożymy wszelkich starań, by już zawsze pozostał taką osobą - powiedział Dominik Ebebenge, kierownik ds. rozwoju.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.