REKLAMA

Pożegnanie z hokejem na Torwarze

źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy weekend dwa ostatnie mecze na Torwarze rozegrają hokeiści Legii. Ich przeciwnikiem będzie SMS I PZHL. Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30, natomiast niedzielne o godz. 13:30. Bilety w cenie 5 zł / 10 zł/ 15 zł do nabycia w kasie Torwaru II godzinę przed rozpoczęciem każdego ze spotkań. Przypominamy o konkursie, który organizuje sekcja.
Z racji tego, iż nie będzie już więcej meczów w tym sezonie nagrodzeni autorzy zdjęć otrzymają nagrody niespodzianki. Przypominamy, że aby wziąć udział w konkursie wystarczy, że wrzucicie zdjęcie zrobione podczas meczu na Facebooka lub Instagrama sekcji dodając hashtag #LEGIAHOKEJ

Dodatkowo każdy, kto potwierdzi na facebooku sekcji swój udział w tym wydarzeniu, otrzyma plakat drużyny, który do odebrania będzie w kasie przed meczami z SMS-em. Lista gości eksportowana zostanie w piątkowy wieczór.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.