Nie potrzeba już karty, stadion Legii dla wszystkich otwarty!
REKLAMA
REKLAMA

800 osób kupiło bilety bez karty kibica

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ponad 800 osób kupiło w niedzielę bilety bez karty kibica i pierwszy raz pojawiło się na stadionie Legii. Mecz z Jagiellonią, w porównaniu do ubiegłorocznej wiosennej inauguracji z Koroną, przyciągnął na trybuny o 3 tysiące kibiców więcej.

Legia jest zadowolona z efektów akcji informującej o zniesieniu konieczności posiadania kart kibica, która została przeprowadzona w ubiegłym tygodniu. W klubie mają nadzieję, że na kolejne mecze fani będą zachęcali do kupowania biletów swoich znajomych i przełoży się to na wzrost frekwencji.

W najbliższym czasie klub planuje także dodatkową akcję zachęcającą do kibicowania z trybun. Od razu zaznaczymy, że nie dotyczy ona składu, w jakim wybiega na boisko pierwsza drużyna na mecze ligowe ;)

We wtorek ruszy sprzedaż biletów na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Tylko pierwszego dnia sprzedaży obowiązywać będzie promocja HAPPY HOURS i bilety będą tańsze o 12% od standardowego cennika, czyli na Żyletę 35 zł zamiast 40 zł.

Jak kupić bilet bez karty kibica?
Bilet bez karty kibica można zakupić wyłącznie w kasach klubowych przy ul. Łazienkowskiej 3. Podczas zakupu należy okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi dane do systemu i zrobi zdjęcie – jest to wymóg Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Podczas kolejnych zakupów wystarczy jedynie okazać dokument. W przypadku zakupu biletu bez karty przy wejściu na stadion niezbędny jest dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL.

Zakup biletu bez karty po raz pierwszy
W kasach klubu:
- okaż pracownikowi dokument tożsamości w celu rejestracji danych w systemie
- stań przed kamerką znajdującą się w lewym górnym rogu nad monitorem w celu zrobienia zdjęcia
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić bilet

W POK:
- rejestracji danych możesz dokonać przy stanowiskach nr 2, nr 3 i nr 4
- usiądź na miejscu przeznaczonym do wykonywania zdjęć i spójrz w kamerkę
- po zapisaniu wymaganych danych możesz wybrać swoje miejsce na stadionie i zakupić biletprzeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.