Iza Kuś, Henning Berg i Ivica Vrdoljak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Berg: Chcemy zajść tak daleko, jak się da

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Frank de Boer nie musi niczego nikomu udowadniać. Jest w tym klubie od lat, cztery razy z rzędu zdobywał mistrzostwo kraju, czego wcześniej się nie udało. Ma wielu młodych dobrych zawodników, z klubu dokonano transferów do Premier League. Zajmują obecnie drugie miejsce w lidze. Będzie im ciężko wygrać ligę, bo PSV nie traci punktów, ale nie jest to niemożliwe.
Mają doświadczenie w Lidze Mistrzów, grali przecież z PSG czy Barceloną, mają bogatą historię. My będziemy chcieli dojść w tych rozgrywkach tak daleko, jak się da - mówi przed meczem z Ajaxem trener Legii Henning Berg.

fot. Woytek / Legionisci.com

- Są różne opinie i pomysły na nasz skład. Zimą zagraliśmy wiele sparingów, żeby przygotować zespół na te mecze. Przygotowywaliśmy się przez miesiąc. Jest trudno, bo niektórzy zawodnicy wracają po długotrwałych kontuzjach. Ciężko by nam było grać cały czas na wysokim poziomie tymi samymi zawodnikami. Niemożliwe byłoby wygrać grupę Ligi Europy i być na czele Ekstraklasy nie dokonując zmian. Trzeba zachować jednak balans. Biorąc pod uwagę nasze osiągnięcia, dokonaliśmy słusznych decyzji. Nie ma aż takich różnic pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Ci, którzy zagrali z Jagiellonią, wygrali przecież wiele meczów w Ekstraklasie. Odstają jedynie Adam Ryczkowski i Mateusz Szwoch. Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem, ale niektórzy od dawna nie grali w meczach o stawkę. Będziemy dokonywać zmian. Ilu? Czasem więcej, czasem mniej. Będziemy decydować na bieżąco - dodał.

- W przypadku dobrych zawodników często pojawiają się plotki transferowe. Jeśli chodzi o Radovicia, to tylko plotki i na pewno zostanie w Legii - powiedział Berg.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Kibic - 18.02.2015 / 20:00, *..internetia.net.pl

Coś ktoś wie , o Transferze jaki Leśny miał dopinać w Amsterdamie ?

odpowiedz
ja - 18.02.2015 / 20:03, *..87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

to spakuj plecak i wracaj do swojego dalekiego domu

odpowiedz
Kibic - 18.02.2015 / 20:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

PINTO ODSTAJE !!!

odpowiedz
Sir Michu - 18.02.2015 / 21:12, *..play-internet.pl

Jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik ... Ajax-Legia 0:2 Tak będzie panowie, wypunktujemy ich ..

odpowiedz
do Sir Michu - 18.02.2015 / 21:29, *..dynamic.gprs.plus.pl

Też mam takie przeczucie, ale ze steatuą też miałem takie przeczucie a wiadomo jak sie skonczylo ... xD
Przed celticiem np nigdy nie spodziewalem sie ze pojedziemy ich 4;1 a tu taka mila niespodzianka byla.

ZObaczymy jutro
(L)

odpowiedz
Bródno - 18.02.2015 / 21:33, *..dynamic.chello.pl

Jak mozna w ogole powiedziec "chcemy zajsc tak daleko jak sie da". Gdzie wiara w zawodnikow? Tutaj widac tylko podkladanie sie i wiare tylko w porazke!

Ja grajac w Totolotka wcale nie wierze ze trafie 3-jke, tylko licze na 6-tke! Tak samo powinno byc w tym przypadku. Final i nic innego! Mniejsza z tym, ze realia sa jakie sa... ale kto nie wierzy ten nie wygrywa!

odpowiedz
jnq - 18.02.2015 / 23:05, *..161.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Bródno, 18.02.2015 21:33 - *.dynamic.chello.pl

on wierzy w zawodnikow i podkresla to na kazdym kroku...optymizm jest dobry ale bez przesady....

odpowiedz
toudi - 18.02.2015 / 21:50, *..88.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

zajśc tak daleko jak sie da....czyli mistrzostwo Polski. bo to gwarantuje ewentualna grę w LM.

odpowiedz
do refakcji - 18.02.2015 / 22:40, *..114

Nie PSV tylko PSG ;) w LM ...

odpowiedz
zp - 18.02.2015 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

przeładnie wygląda Iza z herbem na piersi

odpowiedz
po 6 nadal brzydal - 19.02.2015 / 02:39, *..89

do zp

nie pij tyle, rano szkoła/praca

odpowiedz
urs - 19.02.2015 / 03:55, *..58

Berg mowi ze plotki z tym tranferem a Ivica ze od dawna wie :) a Bródno mordo jak puszczasz rotolotka mozesz liczyc tylko na farta a Berg zglaszajac pilkarzy do pucharow mniej wiecej zdaje sobie sprawe co jest w stanie ugrac, co prawda czasem zdarzają sie cuda jak grecja na na EURO w Portugalii

odpowiedz
wariat - 19.02.2015 / 05:38, *..itsa.net.pl

z tych co grali najbardziej odstawali Astiz i Pinto , z Ajaxem wygramy 3-1

odpowiedz
zp do po 6 nadal brzydal - 19.02.2015 / 08:42, *..dynamic.chello.pl

szkołę skończyłem, robota to głupota, a pić trzeba, bo człowiek nie wielbłąd, z resztą spójrz jaka ładniejsza od Berga i Vrdoljaka...

odpowiedz
smigol - 19.02.2015 / 08:44, *..43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zejdźcie na razie na ziemie !!!!

odpowiedz
Vegeta - 19.02.2015 / 09:33, *..ksi-system.net

W innych ligach grając nawet co trzy dni nikt nie wymienia 90% składu. Zawsze odpoczywa z 3-4 zawodników i w trakcie meczu robi się zmiany (w sensownym czasie). Nie wiem czemu tutaj gra się dwiema jedenastkami...

odpowiedz
Berg - 19.02.2015 / 12:57, *..dynamic.chello.pl

Amator nie trener - pośmiewisko kibicow.

odpowiedz
Fryzjer - 19.02.2015 / 18:53, *..dynamic.chello.pl

Lysy zaczyna sie wypalac, niech wraca do norwegii lososie patroszyc

odpowiedz