REKLAMA

Relacja LIVE!: Ajax Amsterdam - Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś wieczorem Legię czeka bardzo ważny mecz w Amsterdamie. O godz. 21:05 rozpocznie się spotkanie z Ajaxem, w którym legioniści muszą uzyskać korzystny rezultat, by w ogóle marzyć o awansie do dalszych rozgrywek Ligi Europy. Bezpośrednią transmisję z tego meczu przeprowadzą Canal+ Sport, TVN Turbo oraz TTV. Zapraszamy także do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Amsterdam ArenA.

Zachęcamy do czytania, oglądania i komentowania materiałów pomeczowych dostępnych na stronach naszego serwisu oraz do oceny gry poszczególnych zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
JAZDAAAA - 19.02.2015 / 20:04, *..230.sttb.pl

HEJ LEGIO JAZDA Z KUR**MI !!!

odpowiedz
Szmurny - 19.02.2015 / 20:05, *..warszawa.mm.pl

Brak Rado w 18 - nastce meczowej...

odpowiedz
grzesiek - 19.02.2015 / 20:07, *..dynamic.gprs.plus.pl

rado poza 18 meczową, zajebiscie.

odpowiedz
e(L)vis - 19.02.2015 / 20:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Radović lisek wy.....ł nas wszystkich !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
cbuuul - 19.02.2015 / 20:11, *..centertel.pl

Brak Rado

odpowiedz
PELE - 19.02.2015 / 20:15, *..free.aero2.net.pl

JAJOGŁOWY MIAŁ ELKĘ W SERCU....BUHAHAHA...

odpowiedz
roman bratny 1980 - 19.02.2015 / 20:21, *..medana.pl

ideały się sprzedały

odpowiedz
Magda - 19.02.2015 / 20:21, *..play-internet.pl

3-0 lub 5-0 Berg to debil i tyle

odpowiedz
jest szansa na zero z tyłu - 19.02.2015 / 20:22, *..90

najważniejszy brak Astiza

odpowiedz
lubojad - 19.02.2015 / 20:22, *..90

do e(L)vis

chyba Ciebie

ty PELE też pewnie pracujesz dla idei nie dla pieniędzy
co porabiasz w zyciu?

odpowiedz
spokojny - 19.02.2015 / 20:22, *..204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do drugiej ligi chinskiej? Tutaj rodzina niezly kontrakt, puchary i wyrobiona pozycja a tam tylko pieniadze. nierozumiem poco tam jechac?! Nie mowie juz o tym ze to ze ma kontrakt to nie znaczy jeszcze ze dostanie cash

odpowiedz
Bibendum - 19.02.2015 / 20:25, *..dynamic.chello.pl

Pozbywając się Rado w takim momencie sezonu to strzał w stopę.A już myślałem,że w klubie wszystko idzie w dobrą stronę.Że chore czasy ajtijaja już minęły bezpowrotnie.
Ciekawe co powie Leśnodorski po meczu jak dostaniemy z tróję w plecy.
Kasa wzięta za Bielika i lada chwila za Rado a do klubu przyszedł bramkarz, pomocnik Masłowski co jest słaby jak barszcz i jeszcze słabszy Furman co nic nie gra.Kpina normalnie.
Furman to ma życie.Gdzie nie pójdzie to nic nie gra a kasę ma taką że możemy o niej tylko pomarzyć.

odpowiedz
wwa - 19.02.2015 / 20:25, *..centertel.pl

Łysy nawet nie dał się pożegnać Rado szkoda

odpowiedz
Munez - 19.02.2015 / 20:26, *..173

E(L)ka w sercu.....tak tak

odpowiedz
Hiszpan - 19.02.2015 / 20:26, *..147.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dobra decyzja Berga niech grają Ci którym zależy.

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2015 / 20:26, *..cust.bredband2.com

Mam dobrego linka. czy komus podac?

odpowiedz
Wi(L)ko(L)ak - 19.02.2015 / 20:27, *..adsl.inetia.pl

Nie wierzę w to , żeby Rado nie chciał zagrać , zobaczymy co powie po meczu !!

odpowiedz
wściekły - 19.02.2015 / 20:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak sobie myślę że e(L)kę w sercu to mamy tylko my KIBICE !!!

odpowiedz
cezary_1958 - 19.02.2015 / 20:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz wszyscy będą z L otwarty futbol. Myślę, że to jest dobre dla L.

odpowiedz
adi - 19.02.2015 / 20:32, *..6-2.cable.virginm.net

wczoraj mowilem ze jest nasza kolejna legenda a dzis Rado przed waznym meczem poprostu dupy dal - wybral kase.gdzie te zapowiedzi o koncu kariery w Legii ??brak szacunku do kibicow wiec odemnie tak samo w stosunku do niego.zegnaj i nie wracaj.

odpowiedz
b - 19.02.2015 / 20:36, *..dynamic.chello.pl

teraz przynajmniej wiadomo po jaki transfer pojechał wcześniej prezes :/

odpowiedz
Primosz - 19.02.2015 / 20:40, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

O co chodzi? Berg się obraził na Radovica? Tak jak wcześniej na Sa?

odpowiedz
paweL - 19.02.2015 / 20:39, *..66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wielką przykrość mi Rado uczyniłeś. Za wszystko co zrobiłeś dla L- szacunek. Przecież nie mówisz żegnam, tylko do widzenia.

odpowiedz
??? - 19.02.2015 / 20:40, *..90

czy w necie mecz gdzies jest?

odpowiedz
Andrew - 19.02.2015 / 20:42, *..dynamic.chello.pl

Proszę o tego linka Krzeczu

odpowiedz
seba - 19.02.2015 / 20:45, *..adsl.inetia.pl

Co miał zrobić Berg ? Rado pewnie mu obiecał, że zostanie do końca sezonu - Berg się wypowiedział w mediach i co ?? Rado go zrobił w hu....... To go odstawił na trybuny. Zobaczymy ile jeszcze dostanie z tych milionów chińskich. W Legii miał by robotę do końca życia pewnie :) więc jak by to policzyć to zarobiłby w Polsce więcej :)

odpowiedz
KibicL - 19.02.2015 / 20:47, *..adsl.inetia.pl

Nie rozpaczajcie, brak Rado to na pewno wielka strata ale dużo większa to fakt, że takie drewno jak Vdorljak będzie grało!!!!!! Zobaczycie, że po meczu przyznacie mi rację.

odpowiedz
Chińczyk - 19.02.2015 / 20:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaczynam bać się tego meczu .... :-(

odpowiedz
LomL - 19.02.2015 / 20:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W Canal+ mówili, że jest sporo kibiców Legii na stadionie, raczej pikniki czy stała ekipa wyjazdowa z dopingiem?

odpowiedz
wariat - 19.02.2015 / 20:48, *..subscribers.sferia.net

prawidłowa decyzja Berga , liczy sie dobro drużyny , Rado może być zdekoncentrowany i nie jest w rewelacyjnej formie , szkoda ,że nie zagra ale trudno ,szacuneczekl dla niego za te lata i niech wraca po saksach w Chinach

odpowiedz
peter - 19.02.2015 / 21:11, *..pool.mediaWays.net

a dlaczego legia bez sponsora na koszulkach ??

odpowiedz
Gizmo - 19.02.2015 / 20:48, *..dynamic.chello.pl

Jednak zawdzieczamy sporo Rado. Troche cieszyl NaS gra.....
Zrobil jak uwazal.....Jego zycie jego ambicje ...Chyba nie mamy prawa go osadzac....A jesli tak to zachowajmy to dla siebie a nie prujemy sie na stronach....Tym swiatem rzadzi $$$$

odpowiedz
adi - 19.02.2015 / 20:50, *..6-2.cable.virginm.net

mi sie wydaje ze Rado chcial grac tylko Berg zdenerwowany tym transferem tuz przed meczem z ajaxem odsunal go od skladu w czym go bardzo rozumie.za brak profesjonalizmu ponosi sie konsekwencje.rado! co? druga liga! haha

odpowiedz
Mariusz - 19.02.2015 / 20:58, *..dynamic.chello.pl

ciekawe ile ajax dal chinolom na transfer i zeby dzis nie zagral, i ile prezesi wzieli za to, Rado sie tlumaczy ze on chcial grac

odpowiedz
szcz13 - 19.02.2015 / 21:04, *..simset.net

mam pytanie czemu legia gra w koszulkach bez loga sponsora czyli fortuny

odpowiedz
grygi - 19.02.2015 / 21:06, *..centertel.pl

Ludzie jak byście dostali ofertę takiej kasy też byście skorzystali. Przestańcie być hipokrytami i dajcie Rado spokój. Kto jak to ale On MOZE bo ZASŁUŻYŁ.

odpowiedz
e(L)vis - 19.02.2015 / 21:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy King zastąpi liska Rado, na razie trafił..., w Sa :-)

odpowiedz
pytanko - 19.02.2015 / 21:20, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Co oni tam śpiewają lalalalalalala Orlando Sa :-)? Żyro jest sparaliżowany?

odpowiedz
miko - 19.02.2015 / 21:22, *..dynamic-ww-1.vectranet.pl

Z niewolnika nie ma pracownika. Co ma Leśny do tego że Rado nie chce już grać dla L.

odpowiedz
Żyrko - 19.02.2015 / 21:30, *..adsl.inetia.pl

Gramy w zielonych ?

odpowiedz
swk - 19.02.2015 / 21:34, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

słabo to widze

odpowiedz
luk - 19.02.2015 / 21:34, *..201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Krzeszczu dawaj tego linka

odpowiedz
kle - 19.02.2015 / 21:36, *..dynamic.chello.pl

Co Wy mówicie, Rado grał u nas wiele lat i wiele zrobił dla klubu. Zostały mu może ze 2 lata gry na wysokim poziomie, więc tylko dlatego że żeby Legia zarobiła, a jemy wpadła emerytura, niż siedzieć u nas na ławce to od razu go przekreślacie i mówicie, że nie ma e(L)ki w sercu? Na każdy temat sobie wyrabiacie sobie tak szybko zdanie?

odpowiedz
józef - 19.02.2015 / 21:42, *..play-internet.pl

żyro i jodła w życiowej formie widzę

odpowiedz
taki to polak - 19.02.2015 / 21:40, *..90

1-0 milik

odpowiedz
A - 19.02.2015 / 21:43, *..dg-net.pl

To jest gra ? Legia do 40 minuty to kompletne dnio !!! Zyro to jakis sabotaz .

odpowiedz
Piotrek - 19.02.2015 / 21:52, *..play-internet.pl

ŻYRO do zmiany!Pier..lony samiec.Wiecej strat niż dobrych podań.

odpowiedz
Zmiany! - 19.02.2015 / 21:53, *..play-internet.pl

ŻYRO NA ŁAWĘ

odpowiedz
Sir Michu - 19.02.2015 / 21:54, *..play-internet.pl

LegiOOO !!!! Odwagi !!! Trzeba trochę odważniej z Nimi grać w drugiej 0,5, nie diabeł taki straszny !!! Trochę jaj Panowie!!!

odpowiedz
asasas - 19.02.2015 / 21:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

1 połowa defensywna z paroma wypadami, zyro jak zwykle kaleka , nie jest zle aczkolwiek z Rado i Dudą byloby wiecej zagrozenia, pewnie skonczy sie na 2-0

odpowiedz
kle - 19.02.2015 / 21:56, *..dynamic.chello.pl

I co Ajax slaby? Nawet jakby byl slaby to zobaczcie na ich kulture gry i sama technike.. Wszystko klepia jak chca, a ludzie mowili ze bedzie latwo ich przejsc. Ledwo w lidze prowadzimy a porownajcie sobie eradivision z ekstraklapa...

odpowiedz
wwaa - 19.02.2015 / 22:00, *..dynamic.chello.pl

Coraz bardziej widać że utrzymanie interesu przerasta właścicieli Legii..

odpowiedz
Piłkarski Jarosz - 19.02.2015 / 22:01, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Czemu Legia nie ma Fortuny na koszulkach?

odpowiedz
Sir Michu - 19.02.2015 / 22:04, *..play-internet.pl

P.S Tak na marginesie ... To by się przydał '' Wójt "" w przerwie, żeby ich zmotywował. Kiełbasy do góry i ... !!! To nie jest Barca ani Real. Więcej odwagi i WIARY!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2015 / 22:05, *..cust.bredband2.com

Prosze o pospiech szanowna redakcjo zeby koledzy/kibice Legii mogli obejzec choc druga polowe :)

http://nettv.pw/programs/play/canalsport-player.html

odpowiedz
do szcz13 - 19.02.2015 / 22:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

bo podpisali umowe z Osram i oni beda nas sponsorowac od marca

odpowiedz
A - 19.02.2015 / 22:05, *..dg-net.pl

Nawet nie szukajcie w necie tego meczu . Jak na razie kompletna nieporadnosc Legii , Zal na to patrzec !!! Zyro to chyba robi jakis sabotaz .

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2015 / 22:05, *..cust.bredband2.com

Prosze o pospiech szanowna redakcjo zeby koledzy/kibice Legii mogli obejzec choc druga polowe :)

http://nettv.pw/programs/play/canalsport-player.html

do Andrew i ???: pozdro

odpowiedz
mado - 19.02.2015 / 22:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Roznica w wyszkoleniu duza a gra LEGII zbyt zachowawcza ! LEGIA !!!

odpowiedz
adi - 19.02.2015 / 22:16, *..6-2.cable.virginm.net

Zyro=Rasiak tyle w temacie

odpowiedz
pifpaf - 19.02.2015 / 22:16, *..68

O JA!!!!!!!!!!!!! CO TEN DREWNIANY KOLES ZROBIL, KTOS MI POWIE???????????????????????/

odpowiedz
obiektywny - 19.02.2015 / 22:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Krzywo spoglądałem na cięte teksty skierowane do żyro, teraz powiem sprzedać za 8pln !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 19.02.2015 / 22:17, *..cust.bredband2.com

Zyro to taki Legijny totalny Jermain Jenas. Totalna masakra! Co on robi na boisku?

Ogladajac Zyro to tak jakby sie onanizowac nozem (czy jak to tam) do sera: nie bardzo zadowalajace a raczej bardzo bolace.

odpowiedz
A - 19.02.2015 / 22:17, *..dg-net.pl

kiedy ten zyro zejdzie z boiska !!!!!

odpowiedz
TrueTheBoy - 19.02.2015 / 22:24, *..28

Zyro totalne drewno. dzepetto z tego nic by nie wystrugal. pierwsza lepsza oferta i powinien pakowac walizki!

odpowiedz
amuhdf - 19.02.2015 / 22:26, *..dynamic.chello.pl

Jeśli Rado nie mógł zagrać dlatego że chińczycy zablokowali transfer to ok, bo innego wytłumaczenia nie ma.
Sam napewno mógł' a w kontuzje nie uwierzę...
Jeśli to decyzja Berga to jest to strzał nawet nie w stopę, a w skroń!!!!!!

odpowiedz
S- (L) - 19.02.2015 / 22:30, *..dynamic.chello.pl

Nasi sie przebili w 67min.!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO!!!
LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
Vegeta - 19.02.2015 / 22:37, *..ksi-system.net

Nie wiem jakim cudem nasi jeszcze przynajmniej nie remisują tego meczu...

odpowiedz
word!up - 19.02.2015 / 22:45, *..adsl.inetia.pl

Ten kto odpowiada za sprowadzenie Masłowskiego powinien się pochlastać. On jest gorszy od Piecha.

odpowiedz
kalasz - 19.02.2015 / 22:53, *..112

Za ogladanie Żyry Leśny powinien dopłacać! Jakie 5 mld euro? Żal patrzeć na jego grę!

odpowiedz
do Żyrko - 19.02.2015 / 22:53, *..adsl.inetia.pl

staraj się gwiazdeczko bo nigdy się ciebie nie pozbędziemy !!!

odpowiedz
jakar - 19.02.2015 / 22:54, *..1.gost.mdimedia.pl

i dalej potwierdza sie to ze lysy pajacuje Zyro w kolejnym meczu tragedia a zmian nie ma Rado zeby gral to Sa murawy by nie ogladal a byl jednym z najlepszych na boisku nie mamy
trenera bo grajkow niezlych mamy

odpowiedz
werst - 19.02.2015 / 22:53, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

żyro = DNO

odpowiedz
k - 19.02.2015 / 22:56, *..perr.cable.virginm.net

zyro won. najwieksze drewno tego meczu,kolaborant

odpowiedz
Kuba - 19.02.2015 / 22:57, *..net016-g2.isko.net.pl

Żyro padają, tragedia, dramat, nie potrafi kur...a nawet przyjąć piłki, nie wspomnę o zmarnowane setce i tragicznych dograniach...

odpowiedz
Obiektywny - 19.02.2015 / 22:58, *..dynamic.chello.pl

Gui najlepszy na boisku, Żyro do sprzedania nawet za grosze. Reszta pozytywne zaskoczenie

odpowiedz
do szcz13 - 19.02.2015 / 23:02, *..dynamic.chello.pl

Mogę się mylić, ale być może w Holandii jest zakaz reklamowania bukmacherów.

odpowiedz
mado - 19.02.2015 / 23:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Byla szansa aby ten mecz zremisowac ! LEGIA !!!

odpowiedz
Żyto - 19.02.2015 / 23:39, *..dynamic.gprs.plus.pl

Żyto mam dla ciebie prace, tylko musisz swoje A5 zamienić na autobus!!! Jesteś DNO I WODOROSTY

odpowiedz