Ivica Vrdoljak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vrdoljak: Nie obawiamy się meczu z Ajaxem

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Początki zawsze mamy trudne. W zeszłym roku ciężko nam się grało z Saint Patrick's, teraz ze Śląskiem. To już jednak nasze trzecie spotkanie i złapaliśmy rytm meczowy. Nie obawiamy się spotkania z Ajaxem. Wyjdziemy na boisko tak, żeby wrócić do Warszawy z korzystnym wynikiem. Oczywiście, musimy pamiętać, że rywal chce tego samego - mówi przed meczem z Ajaxem Ivica Vrdoljak.

- Ajax grał w tym sezonie w Lidze Mistrzów, z której odpadł. Na papierze są faworytem, ale otrzymamy jeszcze informacje od sztabu, jak możemy wykorzystać ich słabości - dodał.

Vrdoljak odniósł się również o pogłosek o transferze Miroslava Radovicia: - Nie chcę o tym mówić zbyt wiele, bo jestem jego kolegą, ale wiem coś na ten temat od dłuższego czasu. Wszyscy mamy nadzieję, że zostanie z nami.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
LBOY - 18.02.2015 / 20:27, *..centertel.pl

Z TNS? Chyba z Patrick`ami

odpowiedz
Tito - 18.02.2015 / 21:00, *..dynamic.gprs.plus.pl

Ja sie obawiam ze znowu nawalisz, jak to bylo juz z Molde, a ze Steua te straty w srodku pola daly bramki. Wiec konsekwencja byly 2 nie strzelone karne. Wez lepiej powiedz ze Cie pachwina nawala, bez kitu...

odpowiedz
Łukasik - 18.02.2015 / 21:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

wkońcu gadasz jak kapitan! mam nadzieję że jutro pokażecie że nie przypadkiem znaleźliście się w 1/16! POWODZENIA!!

odpowiedz
do tito - 18.02.2015 / 21:45, *..centertel.pl

Nie dość że mylisz mecze to jeszcze masz żenujące poczucie humoru. Zaistniałeś, dziękujemy.

odpowiedz
woytas - 18.02.2015 / 21:53, *..play-internet.pl

tito ma rację, ten narcyz lub tulipan (co kto woli) pie... jak zawsze, a potem jak wyjdzie na murawę to wygląda jak dziecko we mgle. Vrdoljak jest cienki jak dupa węża i jego gadanie tego nie zmieni. O jakim rytmie meczowym gada, skoro ze śląskiem kto inny grał i z jagą kto inny wpier... zebrał...
Kurna, chłopaki, cienko to widzę, choć wierzę w naszych, ale boję się o brak zgrania i megalomanię takich pseudogwiadek jak choćby Ivica...

odpowiedz
L - 18.02.2015 / 22:26, *..dynamic.mm.pl

za grę się wziąść i tyle bo szkoda tych 20000 biletów co na jadze, czy o tym nie myślicie? czy żeby walczyć o remis z ajaxem to trzeba we frajerski sposób przegrać z przeciętnym zespołem???????????????

odpowiedz
Do woytas - 18.02.2015 / 22:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Twoja wypowiedz cienka jak dupa wężą

odpowiedz
rey - 19.02.2015 / 07:08, *..play-internet.pl

Pewnie, że się nie obawia Ajaxu. Przecież dostanie czerwoną kartkę w ciągu Max. 30 minut , to co się ma bać. Nawet się dobrze nie spoci.

odpowiedz
pnk - 19.02.2015 / 08:35, *..centertel.pl

Ivo zawali nam ren mecz. Jak każdy ważny.

odpowiedz
Roma - 19.02.2015 / 09:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

Według mnie zna się na piłce ten, kto potrafi dobrze ocenić grę defensywnego pomocnika. Pan woytas nie ma o tym pojęcia.

odpowiedz
Mati - 19.02.2015 / 10:28, *..25.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Widze ze niektorzy z Was to prawdziwi kibice pelna geba.Wiara w druzyne niesamowita.Nic tylko ku...wa jechac po nich potraficie a wsparcia ani grama.Zenada.

odpowiedz
swk - 19.02.2015 / 11:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

wiara wiarą ale jak sie patrzy co oni wyprawiają to cieżko wierzyć w te słowa :D

mam nadzieje ze jakoś sie uda !

odpowiedz
ciamajda nie pilkarz - 19.02.2015 / 14:41, *..dynamic.chello.pl

vrdoljak ty nawet z Jagellonia nie umiesz zagrac......
Ciagle straty pilki, zle podania, nie nadążanie za pilka faule, kartki........?

Ty jesteś piłkarzem.... wstydz się siebie i swojego kraju, ze takich grajkow maqja

odpowiedz