fot. Hagi
REKLAMA

Jutro sprzedaż ostatnich biletów do Kielc

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Juro o godzinie 20:00 w Sports Barze przy Łazienkowskiej 3, prowadzona będzie sprzedaż ostatnich biletów na niedzielny wyjazd do Kielc. Cena biletu na mecz wraz z przejazdem pociągiem specjalnym w obie strony wynosi 95 złotych. Potrzebne dane: imię, nazwisko oraz PESEL.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
pele - 19.02.2015 / 19:24, *..interwan.pl

do redakcji:
Po co robicie takie tabloidowe sondy?

To nie sport.pl, ani wp.pl

odpowiedz
zajac(L)1916 - 19.02.2015 / 19:35, *..dynamic.gprs.plus.pl

oho to jeszcze wszystkie nie poszły? dziwne e

odpowiedz
lukasz - 19.02.2015 / 19:45, *..129

czy mozna bilet kupic na miejscu

odpowiedz
Rom - 19.02.2015 / 19:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak w środe byłem na zapisach to się bilety skonczyly i wrocilem do domu z niczym a na stadion blisko nie mam... Postarajcie się na przyszlosc to jakos lepiej wyliczać...

odpowiedz
cyniek - 19.02.2015 / 19:55, *..skarzysko.vectranet.pl

szkoda ze w skarzysku nie staje pociag chetnie bym pojechal ze wszystkim a tak to pozostaje byc blisko sektora gosci

odpowiedz
aaa - 19.02.2015 / 19:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda, że wczoraj się skończyły...

odpowiedz
niuniek - 19.02.2015 / 20:02, *..free.aero2.net.pl

nie kupujcie ;-) będzie luźniej w pociągu

odpowiedz
długiKŁW - 19.02.2015 / 20:14, *..mtm-info.pl

witam,mam pytanie do kogos normalnego,jeżeli bilety zostana bedzie można dokupic pod stadionem,jako ze nie jestem z wwa nie mam możliwosci kup[ic w stolicy

odpowiedz
taktoja - 19.02.2015 / 20:59, *..dynamic.chello.pl

Nie niemożna kupić biletu na miejscu, co do zakupów biletów, kto pierwszy ten lepszy. A po drugie trzeba sobie czymś zasłużyć by pojechać

odpowiedz
trolollo - 19.02.2015 / 21:26, *..dynamic.chello.pl

Koroniarze zapowiedzieli, że względu na na weryfikację kibiców gości w CSIK, która odbywa sie na podstawie wczesniej wyslanej listy wyjazdowej nie będzie możliwości zakupu biletu na miejscu.

odpowiedz
LW - 19.02.2015 / 21:40, *..72

To są bilety czy nie?!

odpowiedz
do LW - 20.02.2015 / 00:16, *..centertel.pl

Nieee

odpowiedz
Mes - 20.02.2015 / 08:20, *..mf.gov.pl

witam wszystkich fanów Legii Warszawa.
mam dla was propozycję na rewanż z Ajaxem:
skoro w rewanżu nie możecie być na stadionie zorientujcie się czy jest możliwość abyście podłączyli się do nagłośnienia na stadionie i prowadzili doping pomimo że was tam nie będzie. jeśli jest to możliwe to choć UEFA pozbawiła was wejścia na stadion to jest szansa że i tak będzie was słychać jak byście tam byli :-)
pozdrawiam i awansu życzę.

odpowiedz
do Mes - 20.02.2015 / 10:37, *..devs.futuro.pl

doping z głośników? takie cuda na Konwiktorskiej były swego czasu

odpowiedz
Filipek - 20.02.2015 / 14:52, *..63

Piszecie że nie ma biletów, potem że są- najlepiej pojechać samemu i zobaczyć :)

odpowiedz
TROLOLOO - 20.02.2015 / 19:58, *..static.ip.netia.com.pl

JESZCZE SĄ

odpowiedz