fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Decyzje Komisji Dyscyplinarnej po meczu ze Śląskiem

Fumen, źródło: PZPN - Wiadomość archiwalna

Decyzja Komisji Dyscyplinarnej PZPN odniosła się do meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa w Pucharze Polski. Komisja oddaliła protest stołecznego klubu dotyczący żółtej kartki, którą został ukarany Ivica Vrdoljak. Ponadto oba kluby zostały ukarane za zachowanie kibiców.

Gospodarze muszą zapłacić 4000 PLN za użycie przez kibiców środków pirotechnicznych. Taka sama grzywna została nałożona na Legię, z tą różnicą, iż kara jest w zawieszeniu na 6 miesięcy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
aaa - 20.02.2015 / 15:59, *..itsa.net.pl

a zakaz wyjazdowy na rok ? zapomnieli?

odpowiedz
jony - 20.02.2015 / 15:59, *..227.wireless.dyn.drei.com

to nie dużo :)

odpowiedz
.. - 20.02.2015 / 16:11, *..fresenius.de

szkoda kasy ....

odpowiedz
NIC NOWEGO - 20.02.2015 / 17:06, *..dynamic.chello.pl

Czyli jak w półfinale będą race to kara finansowa i zakaz na final.A PZPN jeszcze kilka tygodni temu twierdził że im nie przeszkadzają race i swiece dymne jesli tylko mecz nie zostanie przerwany.

KŁAMCY

odpowiedz
R81 - 20.02.2015 / 17:08, *..internetdsl.tpnet.pl

Dlaczego Legia ma płacić (nawet w zamieszeniu) za wybryki konkretnych osób?!

odpowiedz
Xyz - 20.02.2015 / 17:11, *..dynamic-ww-1.vectranet.pl

To tak jakby dali nam karę bez zawiasów. Wiadomo, że coś zostanie odpalone pytanie tylko kiedy.

odpowiedz
Do R81 - 20.02.2015 / 17:31, *..dynamic.gprs.plus.pl

dlatego żebyś mógł się w domu podniecać

odpowiedz
odp do R81 - 20.02.2015 / 19:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak Ci nie pasuje, to możesz zmienić klub na ten z Grodziska (czy skąd tam oni są). To jest Legia, Polska i tutaj panują takie zasady. Nie pasuje to... Do widzenia.

Polski Styl.
Tylko Legia!

odpowiedz
Do81 - 20.02.2015 / 19:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

żebyś mógł spocony z pąsami na gębie wypisawać durne komentarze

odpowiedz
kamil - 20.02.2015 / 19:57, *..dynamic.chello.pl

Bez sensu kara, przecież wiadomo, że w następnym meczu coś będzie odpalonei karę odwieszą. Ponadto za recedywę też coś nam dodadzą, taki nas los :P

odpowiedz
anmaciek - 20.02.2015 / 20:10, *..42.wlantech.pl

Ultras Legia Warszawa.

Żaden idiota, żaden paź ani pan władza nigdy tego nie zmieni. Jak się nie podoba, to na wyścigi konne. A te race będą płonąć, nawet jeśli za każde odpalenie będą zamykać stadion na rok. Wtedy odpalane będą raz do roku. I koniec, kropka.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 20.02.2015 / 20:09, *..range86-177.btcentralplus.com

Fuck PZPN. Tylko Legia !!

odpowiedz
wwwdo anmaciek - 20.02.2015 / 21:26, *..dynamic.chello.pl

Amen

odpowiedz
S- (L) - 20.02.2015 / 22:37, *..dynamic.chello.pl

Tak jest!!!

LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
paź królowej żony króla mirmiła - 20.02.2015 / 22:44, *..warszawa.vectranet.pl

a czy te pochodnie muszom tak dymić ? król nic nie widział na początku meczu o puchar polski i rozpie....ił te radio z oknem aż się plazma na dywan wylała ;)

odpowiedz
kokxik - 20.02.2015 / 23:03, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

AMEN.90'$ 4ever!!

odpowiedz
batman111 - 21.02.2015 / 01:24, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak sie nie podoba , to do teatru zapraszam albo do kina ku.... jego mać , sami pozwalaja na race a potem kary finansowe , wiadomo są lepsze niż zamykanie trybun , a kasa leci niby na szkółki piłkarskie , a to jest jak jeb...ne fotoradary , ale na euro było fajnie , kibice , kasa cały świat patrzył , (kibice którzy stadion to widzieli jak tramwajem jechali , jak jechali kiedyś tramwajem) , strefa kibica i kur.. było zaj .. po 3 kalsbergach i oglądaniu 1/2 meczu w toi toi , ogólnie pisząc GRATULACJE

odpowiedz
Kristo - 21.02.2015 / 03:07, *..jmdi.pl

Czym więcej takich durnych komentarzy jak nijakiego anmaciek - tym głupsi jesteśmy jako kibice,skąd takie durnoty sie biorą w Warszawie?

odpowiedz
w(L)s do anmaciek - 21.02.2015 / 08:23, *..2

w końcu ! bo wciąż płaczków słyszę !

odpowiedz
do batman111 - 21.02.2015 / 09:54, *..142

Ogólnie masz rację,ale z językiem polskim to masz nie po drodze.Straszna męczarnia przebrnięcia przez to co napisałeś.

odpowiedz
bia(L)son - 21.02.2015 / 10:23, *..play-internet.pl

tak jest bracia piro ,jak najbardziej Popieram! fanatiko z ŁOPK! (L)

odpowiedz
Kal - 21.02.2015 / 14:21, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Żadne kary ani zakazy nas nie złamią...POLSKA KIBOLSKA!RAZEM PRZECIWKO rządowej hołocie!

odpowiedz
Fg - 21.02.2015 / 20:14, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Inny znaczy - WYGRANY ?

odpowiedz