Michał Żyro najsłabszy w meczu z Ajaxem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Ajaxem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niemal wszyscy zawodnicy Legii otrzymali dobre oceny za czwartkowy mecz w Amsterdamie. Jedynie występ Michała Żyry oceniliście bardzo nisko - 1,5 w skali 1-6. W sumie oceniało 1116 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,6.

Rzeźniczak 4,1
Junior 4,1
Kucharczyk 4,1
Sa 4
Broź 3,9
Kuciak 3,8
Masłowski 3,8
Vrdoljak 3,6
Guilherme 3,5
Jodłowiec 3,3
Żyro 1,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Legiunia - 21.02.2015 / 11:49, *..dynamic.chello.pl

Żyro za wysoko

odpowiedz
mati - 21.02.2015 / 11:50, *..dynamic.chello.pl

No Żyro był najsłabszy niestety

odpowiedz
Sąsiad Żyry - 21.02.2015 / 11:55, *..google.com

Na Żyre głosował on sam i jego rodzina - stąd 1, 5

odpowiedz
r - 21.02.2015 / 12:02, *..static.isp.telekom.rs

Panie trenerze proszę mnie zatrudnić do składu .. Ja mam pracę to dacie mi 5 tys zł za miesiąc i zobaczycie jak będę gryzł murawę na meczu , technicznie i taktycznie będę odstawał od drużyny ale przynajmniej będę miał więcej ambicji niż żyro .. Pożytek będzie taki sam a może i lepszy a pieniądze wydane mniejsze... ;-)))

odpowiedz
...L - 21.02.2015 / 12:05, *..com.pl

Kto dał Żyro więcej niż 1??

odpowiedz
ole ole - 21.02.2015 / 12:20, *..knc.pl

żyro na zero wypadł!!

odpowiedz
Invictus do r - 21.02.2015 / 12:29, *..dynamic.chello.pl

szaaanujmyy się.. za 5500 zł wchodzę na jego miejsce a i do pustej bramki trafić potrafię:D

odpowiedz
kubakub - 21.02.2015 / 12:59, *..internetdsl.tpnet.pl

M.Żyro chyba dostał od redakcji 1,5 żeby nie strzelił se w łeb. przecież nie wierze że ktoś mógłby dać mu notę powyżej 1?

odpowiedz
BBB - 21.02.2015 / 13:24, *..adsl.inetia.pl

Zyro o 2 pkt za duzo

odpowiedz
Dr Clown - 21.02.2015 / 13:27, *..dynamic.chello.pl

Nieźli dowcipnisie, którzy dali więcej niż 1 ;) urwisy!

odpowiedz
Kurinhooo - 21.02.2015 / 13:39, *..12

żyro mam nadzieję że to przeczytasz i wyniesiesz z tego wnioski , jestem kopaczem w a klasie ale to co ty robiles w 1 polowie i 2 polowie nie można nazwać graniem !
chłopie 5 podań - 5 strat tak nawet u nas w a klasie nie grają chłopaki ! weź się za siebie , zostań po treningach i potrenuj na tyczkach i przede wszystkim sam na sam z pustą bramką postrzelaj !!! a swoją drogą żyro mam nadzieję że jakiś katarczyk przyjedzie i kupi cie za symboliczną złotówke bo nie mogę już patrzeć na twoje kaleczenie tego pięknego sportu ......

odpowiedz
Misiek - 21.02.2015 / 13:42, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

łahahahaha żyro mistrz ale tak serio to jak on nie trafił na pustą to sie popłakałem tylko nie wiedziałem czy ja płacze ze smutku że nie ma 1:1 czy ze śmiechu ale i tak nie mogłem w to uwierzyć żyro było iść do angli panie Berg proponował bym dać brzytwe na lewą obrone a gui za żyrę ewentualnie jeśli już to kosa niech zastąpi to drewno bo my naprawde kochamy (L)egie i chcemy żeby wygrywała

odpowiedz
ktoś - 21.02.2015 / 14:01, *..dynamic.gprs.plus.pl

SA też miał problem ze strzelaniem i trafieniem do bramki z 5 metrów

odpowiedz
oster - 21.02.2015 / 14:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

co się czepiacie Żyro przecież taka jest jego normalna dyspozycja, od lat jest jednym z najgorszych piłkarzy w Legii i wiadomo że żadnego talentu to on nie ma a napewno piłkarskiego... Michał czekamy na twoje odejście.

odpowiedz
zz - 21.02.2015 / 14:28, *..adsl.inetia.pl

Szkoda, że w Rosji są problemy, jedyna była nadzieja w Piekarskim, że tam Żyro gdzieś upchnie, a tak... Zostanie tu do trzydziestki pewnie, bo w klubie tez w nim są zakochani, że go nie pogonili jeszcze... Żyro! Co? LECHIA GDAŃSK.

odpowiedz
xXx - 21.02.2015 / 14:37, *..242

Żyro za wysoko!

odpowiedz
SA vs Zyroldinio - 21.02.2015 / 14:45, *..static.enta.net

Niektorzy pisza ze przeciez SA tez mial dogodne sytuacje i nie strzelil bramki. OK, ale Zyro nawet nie trafil w swiatlo bramki. W dodatku pustej. Sa strzelal celnie i mocno, tyle ze jakims cudem wszystkie strzaly obronil dzieki wysokim umiejetnosciom i szczesciu holenderski bramkarz. Sa szarpal do przodu, dobrze podawal. A Zyro? Najwiecej strat, niecelnych podan. Zyro zastanow sie nad soba i DUZO, DUZO trenuj.

odpowiedz
ja - 21.02.2015 / 14:50, *..dynamic.chello.pl

Ciekawe ile wyższe byłyby oceny całej drużyny gdyby Żyro trafił w bramkę i wywieźlibyśmy korzystny bramkowy remis.

Sa za wysoko, bo miał dwie sytuacje, które powinien zamienić na bramkę, a to podobno jest napastnik.

odpowiedz
obiektywny - 21.02.2015 / 15:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Noty powyżej 4 to przesada, muszę przyznać że Żyro 1,5 to też przesada ...., tak 0,5 to OK.

odpowiedz
do ja - 21.02.2015 / 16:13, *..dynamic.chello.pl

Ale zyro enie trafił

odpowiedz
do obiektywny - 21.02.2015 / 19:32, *..dynamic.gprs.plus.pl

To był dobry mecz. Szczególnie defensorów.

odpowiedz
asad - 21.02.2015 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

Dear friends... Michael Żyro ( polish Giroud) .....

odpowiedz