Legia Fight Club
REKLAMA

Legia Fight Club zaprasza młodzież na treningi

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Fight Club zaprasza wszystkich kibiców Legii w wieku 15-19 lat na treningi bokserskie. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 na Torwarze (ul. Łazienkowska 6A). Cena za trening to symboliczne 5 zł.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
... - 20.02.2015 / 21:39, *..unknown.vectranet.pl

Kozak akcja

odpowiedz
acab - 20.02.2015 / 21:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale treningi czego?Boks,MMA czy co?

odpowiedz
do acab - 20.02.2015 / 21:59, *..dynamic.chello.pl

Ja wiem, ze od kiedy wprowadzono reformę edukacji i powołano do życia gimnazja, to rosną pokolenia społeczeństwa obrazkowego... ale żeby nie być w stanie przeczytać ze zrozumieniem TRZECH zdań współrzędnie złożonych???:)

Redakcja (LL!): oj. musimy usprawiedliwić acab:) Dopisaliśmy chwilę później jakie dokładnie to treningi

odpowiedz
acab do redakcji - 20.02.2015 / 22:51, *..dynamic.chello.pl

Primo - wobec Waszego wyjaśnienia pragnę przeprosić użytkownika acab. Jak to mawia młodzież - sorry, mordo!:)
Secundo - takie niedopatrzenie szanownej Redakcji nie przystoi, ale rozumiem - tyle zamieszania z Rado, komu w głowie treningi?:)
ad meritum - treningi bokserskie w LFC to fantastyczna sprawa. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm i sami swoi!

odpowiedz
kris - 21.02.2015 / 00:16, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

te 5zl za trening to zawsze czy jakos jednorazowo taka sytuacja a potem placi Sie normalnie?

odpowiedz
xxx - 21.02.2015 / 00:20, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a nie daloby rady pozniej robic te treningi dla osob np z poza warszawy?

odpowiedz
jjj - 21.02.2015 / 10:32, *..mazowieckiesieci.pl

a jak ktoś ma bliżej 20 lat niż 19 to już Legia Fight Club nie zaprasza? :)

odpowiedz
Michaś - 21.02.2015 / 12:55, *..dynamic.chello.pl

5zł to opłata stała, która została ustalona ze względu na niski wiek chłopaków trenujących w tej grupie, a co za tym idzie- potencjalnie mniejszą zasobność 'portfela'. LFC zaprasza na treningi wszystkich Legionistów, a nowy grafik daje duże możliwości dostosowania swoich 'ram czasowych' do oferty Klubu. Walczyć trenować...!

odpowiedz
Michaś - 21.02.2015 / 13:10, *..dynamic.chello.pl

W poprzednim wpisie zapomniałem dodać że jest to grupa w której większość trenujących dopiero zaczyna swoją przygodę z pięściarstwem, zatem jeśli dla kogoś barierą do przyjścia na trening jest fakt, że jest 'zielony w te klocki', to informuję że prowadzący zajęcia Karat poprawia indywidualnie wszelkie błędy ćwiczących, więc nie ma obaw że ktoś z kogoś będzie się naśmiewał. Jesteśmy jedną Legijną Rodziną i na treningach nie ma miejsca na rywalizację inną niż sportowa. Jeśli ktoś nie posiada rękawic, to też nie jest problem, bowiem zawsze na sali jest kilka par rękawic klubowych... Zatem, Walczyć trenować...!

odpowiedz
heh - 21.02.2015 / 13:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

szkoda, że akurat wtorki i czwartki, mogli dać poniedziałki i środy, weekendy lub to i to bo akurat koło 18-19 lat ludzie mają jakieś korki pod mature lub cos wiec ciezko ale... w ogóle więc chwali się, że cokolwiek robią żeby młodzież trenowała.
pozdrawiam

odpowiedz
c. - 21.02.2015 / 13:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kiedyś jak miałem 18 lat przyszedłem na forty chciałem się zapisać na boks powiedzieli że mam za dużo lat i muszę płacić normalnie za treningi, miałem chęci, ale niestety brakowało mi kasy żeby płacić 100 zł bo się uczyłem itd. gdybym miał możliwość płacić symbolicznie 5zł za trening to zamiast kupić 2 piwa bym poszedł bo tyle jak ktoś jest kumaty to skołuje:) Małolaci nie spiepszcie tego i trenujcie pozdro!(L)

odpowiedz
pytanie do LFC - 21.02.2015 / 14:26, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

a nie dalo by sie pozniej zrobic tych treningow?

odpowiedz
xxx - 23.02.2015 / 20:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W późniejszym czasie treningi zostaną przesunięte na godzinę późniejszą.

odpowiedz
benek - 24.02.2015 / 06:12, *..dynamic.chello.pl

A jak ktoś ma 14 lat to narazie nie może uczestniczyć w zajęciach ????

odpowiedz