Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W sobotę przy Łazienkowskiej zbiórka krwi! - fot. Krewcy Legioniści
W sobotę przy Łazienkowskiej zbiórka krwi! - fot. Krewcy Legioniści
Niedziela, 21 czerwca 2015 r. godz. 10:15

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zbiórka krwi na Legii

Darek Chojnacki

Serdecznie zapraszamy na kolejną już Honorową Zbiórkę Krwi organizowaną przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Zbiórka odbędzie się w sobotę 27 czerwca w godzinach od 10:00 do 15:00 na stadionie Legii. W akcji będą brały udział dwa autokary-krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

Zachęcamy wszystkich do udziału w zbiórce krwi i przypominamy, że okres wakacyjny to okres w którym w Warszawie występuje największy niedobór krwi.

fot. rckik-warszawa.com.pl

Miło nam poinformować iż dzięki klubowi Legia Warszawa każdy krwiodawca, który honorowo odda krew podczas naszej kolejnej zbiórki, otrzyma bilet na pierwszy mecz Legii w przyszły sezonie przy ul. Łazienkowskiej. Mecz z Podbeskidziem odbędzie się 25 lipca, a do "nabicia" biletu wymagane będzie podanie numeru karty kibica.

Tak jak podczas naszej ostatniej zbiórki krwi, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przygotowało dla każdego kto odda honorowo krew na akcji, białą koszulkę z motywem krwiodawstwa.

fot. Krewcy Legioniści

Dzięki Sekcji Strzeleckiej Legii Warszawa podczas naszej zbiórki będzie rozstawiony specjalny namiot, w którym chętni będą mogli postrzelać z laserowego karabinu. Ponadto spośród osób, które oddadzą krew na akcji rozlosujemy karnet na strzelnicę Legii przy ul. Czerniakowskiej. Tam już pod okiem instruktora (w umówionym terminie) osoba ta będzie miała możliwość postrzelania z prawdziwego karabinu.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich zapraszamy i do zobaczenia w sobotę!

Wydarzenie na Facebook

fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (10)

(L), 21.06.2015 10:51:53 - *.dynamic.chello.pl

No i super!
Ja potwierdzam swoją obecnie!

xx, 21.06.2015 11:02:08 - *.play-internet.pl

o której i którego dnia weekendu jest ten mecz z Podbeskidziem? bo planuję w tym roku pobiec Bieg Powstania Warszawskiego (25.7 po 21:00)

madel, 21.06.2015 12:59:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

czy w takim autobusie będzie też można oddać płytki krwi?

palacz i pijak, 21.06.2015 13:49:36 - *.play-internet.pl

A jakieś wymagania co do prowadzenia sie w tym ostatnim tygodniu przed pobraniem?

Phoenix(L)k, 21.06.2015 14:21:29 - *.dynamic.chello.pl

do madel:

Nie - w krwiobusach można oddać tylko krew pełną

do xxx, 21.06.2015 18:23:29 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jak masz zamiar oddać tylko po to żeby dostać bilet, to w ogóle nie oddawaj pajacu.

do palacz i pijak i reszty, 21.06.2015 22:37:09 - *.play-internet.pl

zasada jest prosta....dzień wcześniej zamiast wody 40%, woda min. z chmielem też trzeba zrobić basta gdyż przy pobraniu zamiast życiodajnego płynu leci % piana....:/

saflll, 21.06.2015 23:03:35 - *.dynamic.chello.pl

bus odjeżdża o 15? bo nie wiem czy się wyrobię z rana...

ps. jaka jest różnica między oddawaniem krwi a płytek

Grochówa, 22.06.2015 06:18:11 - *.dynamic.chello.pl

Do @saflll
Różnica jest taka że krew oddaje się 5-7minut a płytki z krwi oddziela się maszynowo i trwa to z 30-40 minut i raczej nie da się tego zrobić w takim krwiobusie.

ML, 22.06.2015 14:46:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oddawanie płytek jest bardziej czasochłonne, skomplikowane i wymaga separatora, czyli specjalnej maszyny, której nie ma w krwiobusie. Płytki można oddawać tylko w punktach stałych, a i to nie we wszystkich.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!