REKLAMA

Relacja LIVE!: Legia - Ajax Amsterdam

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś o godz. 19 Legię czeka niezwykle ważne spotkanie. Dwubramkowe zwycięstwo nad Ajaxem Amsterdam lub wygrana po rzutach karnych zapewnią legionistom awans do 1/8 finału Ligi. Inny wynik oznaczać będzie dla ekipy Henninga Berga pożegnanie z europejskimi pucharami. Legia może liczyć na wsparcie kibiców, którzy będą prowadzić doping zza stadionu. Bezpośrednią transmisję z tego meczu przeprowadzą Canal+ Sport, TVN Turbo oraz TTV. Zapraszamy także do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Łazienkowskiej.

Zachęcamy do czytania, oglądania i komentowania materiałów pomeczowych dostępnych na stronach naszego serwisu oraz do oceny gry poszczególnych zawodników.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (93)

+dodaj komentarz
SĄ 2 TELEBIMY - 26.02.2015 / 17:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Jestem pod Królewską Areną są 2 Telebimy.
JAZDA GMONIE na ŁAZIENKOWSKĄ

odpowiedz
ojciec prowadzący - 26.02.2015 / 17:51, *..adsl.inetia.pl

Otwieram modlitwę o to, żeby Żyro zaczął mecz na ławie. Jeżeli na trybunach, to byłby cud.

odpowiedz
koray - 26.02.2015 / 18:02, *..access.telenet.be

kosa by pewnie wiecej zrobl klopotow ajaxowi niz zyrko

odpowiedz
@ojciec prowadzacy - 26.02.2015 / 18:03, *..static.ip.netia.com.pl

jak chcesz zeby go sprzedali to musisz przecierpiec

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.02.2015 / 18:09, *..dynamic.gprs.plus.pl

Sklad wydaje się optymalny. Do boju meteoryty! Jazda z kur... !

odpowiedz
wwL - 26.02.2015 / 18:21, *..centertel.pl

Pol godziny do meczu. Oby ku...a moc była z Nami!!!!!! Jazda Panowie!!!!

odpowiedz
(L) - 26.02.2015 / 18:47, *..icpnet.pl

oj Radko Radko :(

odpowiedz
petro - 26.02.2015 / 18:34, *..96

3-0 do przerwy poprosze

odpowiedz
ziq - 26.02.2015 / 19:16, *..dynamic.chello.pl

0:2 dziękujemy! :D

odpowiedz
as - 26.02.2015 / 18:59, *..dynamic.mm.pl

zyro od poczatku :(((((

odpowiedz
mir - 26.02.2015 / 19:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Na canal plus słychać najbardziej towar! !!!!!!

odpowiedz
urban - 26.02.2015 / 19:16, *..range86-177.btcentralplus.com

Jak pisalem bez srodkowego obroncy z prawdziwego zdarzenie to bieda jest i bedzie. oczywiscie lewy tez by sie przydal, ale 0 spokoju w tylach

odpowiedz
?????? - 26.02.2015 / 19:15, *..internetdsl.tpnet.pl

oddać walkower nech wraca (L) do szatni!!!!

odpowiedz
Jordan - 26.02.2015 / 19:16, *..35.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hahaha druga Steaua. Berg juz nie trzeba bedzie rotowac skladem. Super! To dobra informacja. Szkoda tylko ze wciaz jestesmy pilkarsko 100 lat za Europa.

odpowiedz
sztywny - 26.02.2015 / 19:18, *..unknown.vectranet.pl

koniec pucharow teraz tylko liga
LEGIA MISTRZ

odpowiedz
Vegeta - 26.02.2015 / 19:19, *..dynamic.chello.pl

No to po LE... strzelenie pięciu bramek to już chyba niemożliwe. Trzy jeszcze jakoś można było ogarnąć ale pięć...

Przynajmniej w lidze będą grali normalnym składem :)

odpowiedz
Wtk - 26.02.2015 / 19:22, *..centertel.pl

Zyro od poczatku bdb. Szkoda tych bramek ,otworzylismy sie i po ptakach

odpowiedz
wak - 26.02.2015 / 19:20, *..jmdi.pl

wyszło jak zwykle czyli dupa

odpowiedz
- 26.02.2015 / 19:25, *..play-internet.pl

Myślałem że nic dwa razy się nie zdarza. Steaua bis.

odpowiedz
Smokwawelski - 26.02.2015 / 19:26, *..play-internet.pl

15 minut i po meczu, brawo :P

odpowiedz
Krzeszczu - 26.02.2015 / 19:27, *..cust.bredband2.com

Transfer okienka: zamienic Berga na Franka De Boera.....

odpowiedz
Antyred - 26.02.2015 / 19:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dopóki będzie rządzić bylejakość to niestety tak będziemy wyglądać

odpowiedz
Bodzio - 26.02.2015 / 19:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pęka balonik, chyba czas na głębszą ocenę pracy Berga. Odpadamy z pucharu, w lidze też kicha.

odpowiedz
????????? - 26.02.2015 / 19:44, *..internetdsl.tpnet.pl

lepszy byłby już poddany mecz!!!!!!!!! Brawo!!!!! nie wychodzcie na drugą połwe wstyd!!!!!!!!!!

odpowiedz
(L) - 26.02.2015 / 19:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dalej łysielcu rotuj składem.
Teraz jest tego efekt .

Brawo.
A prezes do tego nie widzi problemu tylko nie lubi gdy Legia przegrywa na Ł3. To dzisiaj też będzie musiał siedzieć smutny .
Jak do tej pory 0-2 (32min)

odpowiedz
ja - 26.02.2015 / 19:35, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

przez łysa pałe przegraliśmy mecz w Amsterdamie dlatego ze nie wystawił Rado a teraz będziemy meczyc się o mistrzostwo ku...a ale jestem wku ony

odpowiedz
zz - 26.02.2015 / 19:35, *..adsl.inetia.pl

Niech się głąby ogarną i powalczą o chociaż remis - zawsze to punkty do rankingu, ale nie, po co, nasi kopacze jak widzą, że nie ma szansy na awans, to przestają grać... Niech im łysy w przerwie wytłumaczy, że jest jeszcze o co grać - punkty w rankingu, kasa z UEFA za wygraną, honor... Chociaż to statnie ich chyba nie obchodzi. Kibice wspaniali, zupełnie tak, jakby byli na stadionie, klasa światowa, szkoda tylko, że na boisku B-klasa...

odpowiedz
xxx - 26.02.2015 / 19:38, *..adsl.inetia.pl

Po ptakach. 1,2,3 zaczynamy polskie piekiełko. Jedziemy po wzmocnieniach Legii, jej prezesie oraz samym Bergu. Bilans Legii w tym roku, katastrofa! żenada,

odpowiedz
siwy - 26.02.2015 / 19:38, *..atnet.vx.pl

No i mamy siłę naszej niby zawodowej ligi!! Ze słabym Ajaxem już w pierwszym meczu klasowy zespół powinien zapewnić sobie awans. Niby była legia lepsza w Amsterdamie itd. Teraz tez niby Ajax dwa prezenty no właśnie o to niby chodzi Legia jest po prostu mocna ale na naszą amatorską ligę Polską!! Dziękuję dobranoc.

odpowiedz
bysior40 - 26.02.2015 / 19:38, *..warszawa.vectranet.pl

Przy najmniej na górali będzie pierwszy skład :D

odpowiedz
sdsdsd - 26.02.2015 / 19:43, *..dynamic.mm.pl

Jak sie sprzedaje najlepszego zawodnika przed meczem sezonu to nie m się co dziwić, że tak to wygląda.

odpowiedz
gorasar - 26.02.2015 / 19:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

hej Lesnodupski kogo teraz sprzedamy przed ważnym meczem??? Dzieki za wszystko i ciao

odpowiedz
taaa - 26.02.2015 / 19:46, *..play-internet.pl

Kuciak? co? do Chin!

odpowiedz
piotek - 26.02.2015 / 19:47, *..play-internet.pl

tragedia!!! brak zgrania brak rytmu meczowego !! nikt w europie nie robi takich rotacji!

odpowiedz
ja - 26.02.2015 / 19:48, *..promax.media.pl

nie ma tego złego. Teraz już muszą skupić się na lidze. Nawet Berg pewnie oleje puchar polski bo w CV zawsze lepiej wygląda mistrzostwo niż to trofeum.

Byle tylko honorową bramę strzelili bo wstyd z takimi pejsami przegrać do jaja

odpowiedz
do bysior40 - 26.02.2015 / 19:48, *..dynamic.chello.pl

Słabo wygląda ten pierwszy skład..

odpowiedz
Wola - 26.02.2015 / 19:49, *..134

dzięki Rado ciekamy w domu

odpowiedz
Antyred - 26.02.2015 / 19:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bysior40 jestes optymista

odpowiedz
antyBerg - 26.02.2015 / 19:49, *..internetdsl.tpnet.pl

do bysior40 jesteś tego pewien???Chociaż nie będzie kara 90 minut bez zmian

odpowiedz
vc - 26.02.2015 / 19:49, *..190

Ajax wcale nie jest lepszy. Dostaliśmy szybko dwie przypadkowe bramki a dalej było do przewidzenia. że się musi tak potoczyć. Pech. Tyle.

odpowiedz
(L) - 26.02.2015 / 19:49, *..dynamic.chello.pl

nie ma jak powroty na takie mecze. Dossa tragedia. 2 bramki jego. Kończmy tą przygodę i całą siłą na ligę. Wzmocnień trzeba a nie sprzedawania najlepszych w takich momentach. Wzmocnień bo i mistrz będzie zagrożony..

odpowiedz
wpieniony - 26.02.2015 / 19:51, *..unknown.vectranet.pl

Debile nie widza, ze brakuje kogoś takiego jak BRAMKARZA, a nie Duszana który "wypluwa" kazda piłkę i psuje kolejny mecz. Ile jeszcze czegoś takiego? Pierwsza bramka strzal w środek bramki, druga próbował jak zwykle wybić zamiast złapać czy ch...j wie co chciał zrobić.

odpowiedz
ff - 26.02.2015 / 19:52, *..dynamic.chello.pl

dobra ale po kiego byly te cale przygotowania? druzyna moze i wypoczeta ale kompletnie niezgrana. Obrona sprawa wrazenie jakby pierwszy raz grali w takim ustawieniu

odpowiedz
Don Pedro - 26.02.2015 / 19:53, *..speed.planet.nl

Do Pedro
Mówisz i masz!

odpowiedz
(L)egia - 26.02.2015 / 19:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

5:3 dla Legii? Co to byłby za wieczór... to jutro najwyżej wziąłbym urlop na żądanie i tyle.

odpowiedz
jaa - 26.02.2015 / 19:53, *..CNet.Gawex.PL

Proszę Was. Futbol jest brutalny ! Wygrywasz spijasz śmietankę, przegrywasz kubeł pomyj. Życie ! Zawiedli nas wszystkich należy im się.

odpowiedz
berg king - 26.02.2015 / 19:54, *..1

SUPER taktyka berga sie sprawdzila jak widac chlopaki wypoczeci zgrani i nawet pilke potrafia przyjac na piec tak na piec kontaktow...brawo panie trenerze,no ale jak ja po urlopie do pracy wracam to tez mi sie nic nie chce wiec nie dziwie sie pilkarza ktorzy mogli zagrac w 4 meczach a graja dopiero w 2.A pozniej sie powie ze Ajax byl w trakcie sezonu a my po przerwie.

odpowiedz
ameno heh mieli grać w finale ha ha - 26.02.2015 / 19:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Słabo to widzę..

odpowiedz
jas - 26.02.2015 / 19:54, *..222

Pierwszych 11-tu zasłabych na Europę. Kolejnych 11-tu na Ekstraklasę. Wraca nadzieja na Mistrza ;)

odpowiedz
farba - 26.02.2015 / 19:54, *..9

I wyszła praca Pana Berga teraz zjazd w dół i Mistrzostwa nie będzie nie ma komu grać z przodu totalna klapa, a dla prezesów informacja sprzedajcie jeszcze z dwóch przecież każdy jest na sprzedaż.

odpowiedz
lll - 26.02.2015 / 19:55, *..adsl.inetia.pl

panie berg dziękujemy

odpowiedz
do bysior40 - 26.02.2015 / 19:55, *..unknown.vectranet.pl

Nie sądzę. W czwartek rewanż ze Śląskiem.

odpowiedz
Leśny cooooo....TY WIESZ cooooo - 26.02.2015 / 19:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie są wzmocnienia???????

odpowiedz
jajaja - 26.02.2015 / 20:01, *..11

po pierwszej połowie mam jakieś takie dziwne wrażenie, że Żyro z Kucharczykiem robią wszystko żeby nie zagrać z Sa. Każdy z nich strzela nawet w sytuacji gdy nie ma szans trafić nawet w pobliże bramki, dryblują trzech przeciwników - SŁABIZNA. Jedynie środek pola próbuje grać kombinacyjnie. Błędów przy bramkach nie będę komentował. Obrona słabo. I podsumowując nasi piłkarze nie potrafią ani podawać ani przyjmować.

odpowiedz
bachor25 - 26.02.2015 / 20:07, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

leśny co? ty już dobrze wiesz co!

odpowiedz
Bodzio - 26.02.2015 / 20:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuciak - najlepsze dni ma już za sobą.
Rzeźniczak - pewnego poziomu nie przeskoczy.
Broź - j.w.
Dossa - dobry zawodnik, ale chyba za długa przerwa spowodowana kontuzją.
Guilherme - to nie jest obrońca!!!
Żyro - chyba najbardziej przereklamowany zawodnik w naszej lidze... na pewno.
Vrdolijak, Jodłowiec -przede wszystkim słabi w odbiorze, kompletny brak asekuracji bocznych obrońców.
Masłowski - dla zwolenników jego talentu, na pozycji której gra wyszkolenie techniczne to podstawa, ale z taktyką to najwyżej Zawisza, nic więcej.
Kucharczyk - każdy szanujący się trener, obrońca po 15 minutach zorientuje się, że bazuje wyłącznie na szybkości.
Sa - chyba to samo co Żyro, przerost formy nad treścią.
Prawdziwą jakość Legii dawali Rado i Liuboja i oczywiście Duda, ale dwóch z trzech to już historia.

odpowiedz
e(L)o - 26.02.2015 / 20:10, *..sieradz.vectranet.pl

No i dobrze! Wreszcie zaczną poważnie podchodzić do meczów ligowych.

odpowiedz
bysior40 - 26.02.2015 / 20:11, *..warszawa.vectranet.pl

No i macie swojego Sa.
Nie mamy ofensywy. Oby to na ligę starczyło.
Sa niestety tak jak mówiłem nadaje się tylko na zmienika na zmęczonego przeciwnika.
Poza tym widzę, że nie za bardzo chcą inni z nim grać i tu chyba jet problem, dlatego nie wychodził w pierwszym składzie jak nie musiał :/

odpowiedz
LewLegia - 26.02.2015 / 20:13, *..tktelekom.pl

Bardzo dziękuję za ten mecz - potwierdził to co wiedziałem
tzn.
1. tylko u nas można sprzedać kluczowego zawodnika przed najważniejszym meczem.
2. tylko Legia gra dwoma składami na świecie !!! (efekt widoczny)
3. tylko Legia wpuszcza na 3 min. nieuprawnionego zawodnika w meczu LM
4. tylko Legia w najważniejszym meczu wpuszcza nowego rozgrywającego zawodnika w 1 składzie.
5. tylko Legia nie szanuje swoich kibiców grając 2-gim składem na własnym stadionie !!! ( przy normalnej cenie biletów)
6. tylko Legia grając o wysokie cele ma w składzie tylko jednego napastnika SA (Marek to emeryturka)
7. tylko Legia ma łysego trenera , który nie zmienia zawodników w meczach czym przypomina frajera Smudę.

A wszystko to bo CIEBIE KOCHAM MÓJ PROFESJONALNY KLUBIE EUROPEJSKI - tak na wmawiają prezesi , własciciele , trener itd.


odpowiedz
Delsinn - 26.02.2015 / 20:15, *..centertel.pl

Jakby baran jeden z drugim z tego ala zarządu pomyslal choc troche to by sprzedali Radovicza po dwumeczu z Ajaxem a nie przed jak banda amatorów.

odpowiedz
Rotor - 26.02.2015 / 20:19, *..centertel.pl

Ej łysy a nie mozesz na drugą połowe porotowac skladem? Hahahaha

odpowiedz
swk - 26.02.2015 / 20:19, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak maja grać jak nie ma kim ?
zero pomysłu na gre
szkoda ze ten łysol opierał gre na rado :D teraz jesteśmy w dupie :)

odpowiedz
jajaja - 26.02.2015 / 20:23, *..11

mam wrażenie, że oglądam mecz jakiegoś LZSu z Ajaxem.

odpowiedz
Legia - 26.02.2015 / 20:23, *..adsl.inetia.pl

Sa ucz sie od Milika

odpowiedz
many79 - 26.02.2015 / 20:25, *..internetia.net.pl

Jagielonia Korona Ajax
Zenada!!!

odpowiedz
dildo - 26.02.2015 / 20:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz łysy da gwiazdrom miesiac wolnego w nagrode ;pp zenujacy poziom , liga rzadka a mamy ledwo lidera , puchary z rzadkim ajaxem w plecy, jak zyc

odpowiedz
jajaja - 26.02.2015 / 20:27, *..11

według naszych piłkarzy II połowy mogłoby już nie być. Oni skończyli ten mecz po 45 minutach

odpowiedz
Walek - 26.02.2015 / 20:27, *..CNet.Gawex.PL

kurcze :) kibicuję Legii od 18 lat chyba i dałem się nabrać...
który to już raz?
my jesteśmy dalej tylko i wyłącznie dobrą ligową drużyną - nic więcej.

odpowiedz
wwL - 26.02.2015 / 20:30, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pan Kucharczyk przeprowadził się na 5 pietro

odpowiedz
aaa - 26.02.2015 / 20:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ha ha ha ha chłopaki w 2 połowie maja tlenowke. Biegają jak stado baranow

odpowiedz
A - 26.02.2015 / 20:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja wszystko rozumiem ale to co zrobił Kucharczyk a minute potem Broz to już nawet nie jest kpina to jest żenada i 10 metrów bagna żeby zawodowy piłkarz strzelał z 10 metrów 30 metrów nad bramką:D

odpowiedz
legionowo - 26.02.2015 / 20:35, *..centertel.pl

Co ten Rumun z Nowego Dworu zrobił to powinien w rezerwach grać. Dostał prezent od bramkarza i rozwalił dach stadionu. Dać didatkowe premie bo przecież wyszli i zagrali. Teraz będzie że Radowicz odszedł a pilkarz to jak dziwka pójdzie gdzie dostanie więcej.

odpowiedz
kopakopa - 26.02.2015 / 20:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Leśnodorski weź ty wytrzeźwiej i poczytaj koment kolegi LewLegia bo taką manniane odwalacie ze szkoda gadac wręcz pełna profeska. Tylko usiasc i plakac.

odpowiedz
Gimbi - 26.02.2015 / 20:35, *..dynamic.chello.pl

Frustracja i złość przeze mnie przemawia - frajernią na maxa była sprzedaż Rado przed tym dwumeczem. I to poza plecami Berga i drużyny. Runął tzw. "team spirit", czego efekty widać dzisiaj w postaci braku woli walki.

odpowiedz
????????? - 26.02.2015 / 20:37, *..internetdsl.tpnet.pl

przynajmniej Kibice (L) nie stracili kasy oglądając ich jak grają!!!

odpowiedz
jajaja - 26.02.2015 / 20:36, *..11

lepiej by było gdyby w tym meczu grał II skład. Bo ci zawodnicy na boisku to V kolumna, eee... przepraszam skład.

odpowiedz
wwww - 26.02.2015 / 20:39, *..CNet.Gawex.PL

Jak mogliśmy się tak skompromitować?

Legia - sorry ale jesteśmy ogórkami Europy. Jesteśmy żałośnie słabi. Ajax pokazał nam nasze miejsce w szeregu.

odpowiedz
made in china - 26.02.2015 / 20:41, *..warszawa.vectranet.pl

i tyle

odpowiedz
FurdonOp - 26.02.2015 / 20:43, *..centertel.pl

Jak mozna bylo przegrac z takimi smieciarzami? W dodatku 0-3 moze Lesny cos wie na ten temat czemu tak sie stalo? Bo przeciez nie sprzedalismy zadnych kluczowych graczy wprzerwie

odpowiedz
jl - 26.02.2015 / 20:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Cały czas szukam plusów i znalazłem !!! Wreszcie nasze karnety i bilety zaczną obejmować mecze pierwszej drużyny. A tak na poważnie to Ajax odpadł z grupy tak trudnej że tylko myślący sercem a nie rozumem liczyli na cud. I tak było na wielu :-)

odpowiedz
aaaaaaa - 26.02.2015 / 20:46, *..warszawa.vectranet.pl

Bilans tej łysej norweskiej pały w 6 ostatnich meczach to 4 porażki i dwa remisy. Gnać dziada jak najdalej od Legii bo i mistrza i pucharu nie będzie ten człowiek nie zna słowa zmiana :( następny do pogonienia człowiek odpowiedzialny za transfery masłowski-pomyłka, piech-porażka, lewczuk - średniak, malarz- na c..j ! Prezesie czas zrobić czystke żyro, kucharczyk liga okregowa banda pajacy poprostu

odpowiedz
e(L)vis - 26.02.2015 / 20:48, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

KUCHY KING, za dużo tatara za mało melisy :-)

odpowiedz
jajaja - 26.02.2015 / 20:48, *..11

Kuciak - może i wielkego błędu nie popełnił, ale jakby powiesić ręcznik w bramce to wpadłoby tyle samo bramek.

odpowiedz
fartem - 26.02.2015 / 20:51, *..centertel.pl

Lesnodorski zacznij myslec głową zamiast dupą bo zalosny juz jestes i tyle w temacie

odpowiedz
(L)egia - 26.02.2015 / 20:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Teraz mistrzostwo obronić...

odpowiedz
chu(L)igan - 26.02.2015 / 20:55, *..dynamic.chello.pl

tak właśnie się kończą mecze ludków bez żadnego zgrania rotowanie składem w meczach przez "łysielca" to porażka ... potrzeba zmian oraz postawienie na jedenastkę , która będzie grała na pamięć a nie na czuja

odpowiedz
Arek Ursus - 26.02.2015 / 20:56, *..opera-mini.net

i co i ..uj

odpowiedz
Xzibit - 26.02.2015 / 20:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

No i balonik pękł z hukiem

odpowiedz
wwL - 26.02.2015 / 20:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ajax w grupie w meczu z Barca przez długie momenty był zespołem lepszym i jechal z barca jak dzis z Lefia wiec ludzie k....a sami napompowalismy sobie balon zwłaszcza ze wygraliśmy grupę L lecz prawda jest taka ze grupa ta była bardzo slaba

odpowiedz
haha - 26.02.2015 / 21:23, *..dynamic.gprs.plus.pl

i co teraz niedowiarki?
musicie odszczekac wszystko, mowilem ze wygramy, a radoviciowi zal dupe sciska ze nie mogl uczestniczyc w tym zacnym zwyciestwie Legii.

odpowiedz
adamos - 26.02.2015 / 21:27, *..dynamic.chello.pl

Czas sie zastanowic czy z tym trenerem bedziemy sie rozwijac.......dla mnie nie a wasza jaka jest opinia?

odpowiedz
grock - 26.02.2015 / 21:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie przykro. ? Przykro to będzie jak ze Śląskiem przegramy. A szanse na to są.
TYLKO LEGIA.
pozdrawiam

odpowiedz
az - 26.02.2015 / 22:34, *..dynamic.chello.pl

grock
Obyśmy przegrali, to przynajmniej na mistrza będą szanse, bo jak nie, to przecież znowu będzie trzeba na mecz ligowy zmienić cały skład bo by się zesr... ze zmęczenia wg Berga

odpowiedz