Ondrej Duda wraca do gry po kontuzji - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Duda w kadrze na Ajax!

Redakcja, źródło: Legia.com / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

19 zawodników znalazło się w kadrze na czwartkowe rewanżowe spotkanie Ligi Europy z Ajaxem Amsterdam. Po kontuzji do gry wraca Ondrej Duda. W porównaniu z poprzednim meczem, w kadrze zabrakło miejsca dla Igora Lewczuka. Nie ma także Miroslava Radovicia, który kilka dni temu wyjechał do Chin i dziś ma podpisać kontrakt z nowym zespołem.

Kadra Legii na mecz z Ajaxem:

Bramkarze: Dusan Kuciak, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Inaki Astiz, Bartosz Bereszyński, Łukasz Broź, Tomasz Brzyski, Guilherme, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak

Pomocnicy: Ondrej Duda, Tomasz Jodłowiec, Jakub Kosecki, Michał Kucharczyk, Michał Masłowski, Helio Pinto, Ivica Vrdoljak, Michał Żyro

Napastnicy: Orlando Sa, Marek Saganowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
kalem - 25.02.2015 / 11:52, *..dynamic.chello.pl

Co robi tam Pinto zamiast Furmana ?

odpowiedz
pppppp - 25.02.2015 / 11:52, *..play-internet.pl

Ale w ofensywie to my straszyć czym nie za bardzo mamy miesięcy : -/

odpowiedz
wampirek - 25.02.2015 / 12:12, *..dynamic.gprs.plus.pl

No to jedziemy z Ickami. Odpadną to Platforma nie będzie miała komu kibicować. !!!!!

odpowiedz
gosc - 25.02.2015 / 11:54, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To Astiz powinien wypaśc a nie Lewczuk

odpowiedz
der - 25.02.2015 / 11:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

oszczędzać, a nie rzucać na ajaxy

odpowiedz
aaa - 25.02.2015 / 11:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuciak
Broź-Dossa-Rzeźniczak-Gui
Jodłowiec-Vrdoljak
Kucharczyk-Duda-Masłowski
Sa

odpowiedz
C(L)A - 25.02.2015 / 11:56, *..itsa.net.pl

i jedziemy z pejsatym 2-0, Osa 14min i Żyro 90min ;-)))
(L)

odpowiedz
prawda - 25.02.2015 / 11:58, *..play-internet.pl

Mam nadzieje, że Żyro jedzie tylko podawać bidony.

odpowiedz
mlody - 25.02.2015 / 12:14, *..jmdi.pl

kuciak
beres dossa rzeznik gui
zyro vrdoljak jodla kuchy
maslowski
sa

odpowiedz
max - 25.02.2015 / 12:14, *..90

Ciekawe czemu nie ma Lewczuka. Jest w lepszej formie niż Brzyski czy Astiz.

odpowiedz
wio - 25.02.2015 / 12:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jest Żyro, przegramy

odpowiedz
b - 25.02.2015 / 12:30, *..128.threembb.co.uk

Guilerme Na prawe skrzydlo Brzytwa Na LO , Furmik na zmiane za Ivo w 60 min I bedzie ok hat trick Osy I gramy dalej jesli szybko zdobedziemy pieresa bramke Ajax do ogolenia jak cweltc

odpowiedz
Pablo - 25.02.2015 / 12:35, *..89

A Domino? W Kielcach był najlepszy. Redakcjo, czy Furman jest w ogóle zgłoszony do pucharów?

Redakcja (LL!): Tak.

odpowiedz
do b - 25.02.2015 / 12:41, *..dynamic.chello.pl

masz racje, Brzytwa LO i Gui skrzydło, tylko ślepiec i niemądry wystawi skład inaczej, i w tym przypadku mamy dwa dobre skrzydła które potrafią zarówno grać do przodu jak i wracać do obrony, tylko źle napisałeś z Furmanem bo nie ma go w kadrze, środek pola Ivo i Jodła przed nimi Masło ( zmieni go Ondrej w 60 minucie) no i z przodu 90 minut OSa, nie ma na jutro innej lepszej możliwości, jeśli Berg wystawi inny skład to zaczne w niego wątpić.

odpowiedz
neste - 25.02.2015 / 12:46, *..dynamic.gprs.plus.pl

A gdzie Furman?

odpowiedz
Ciekawix - 25.02.2015 / 12:59, *..dynamic.gprs.plus.pl

Z tym gipsem rozp...li każdego..To z gipsem można grać ???

odpowiedz
Sławcio - 25.02.2015 / 13:06, *..nycmny.east.verizon.net

a gdzie podziękowań dla Rado ciąg dalszy? Swoją drogą, to pięknie podsumowaliśmy jego prace w Legii. Ach ta nasza Polska porywczość.

odpowiedz
sam - 25.02.2015 / 13:15, *..krus.gov.pl

Powołanie Koseckiego w obecnej formie- to sabotaż czy żart? Tyle w temacie.

odpowiedz
ja - 25.02.2015 / 13:15, *..dynamic.chello.pl

Tak jak mogę pojąć wkurzenie Berga na Rado i niewystawienie go do gry z Ajaxem, tak nie mogę ogarnąć jakim cudem w kadrze jest Pinto, a nie ma Furmana.
Lewczuk też wyglądał lepiej niż Astiz, ale to był tylko jeden mecz, więc w rzeczywistości może być inaczej.

odpowiedz
Rychu - 25.02.2015 / 13:20, *..polkomtel.com.pl

Tylko nie Pinto...

odpowiedz
k44 - 25.02.2015 / 13:22, *..gbp.pl

Berg zakochany w Pinto tak samo jak w Żyro i mozecie wystawiac kogo chcecie do swoich składów ale niestety... Żyro bedzie grał ;/

odpowiedz
Sławcio - 25.02.2015 / 13:29, *..nycmny.east.verizon.net

Rado nie było w składzie w Amsterdamie nie z powodu wkurzenia, baranki jedne. Chodziło oto, żeby nie złapał KONTUZJi przed kontraktem życia i kasą dla Legii z transferu. A wy te bajeczki o wkurzonym Bergu.

odpowiedz
pik - 25.02.2015 / 13:39, *..216.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I po co na siłę wystawianie Go do składu? Promocja w europie na podbicie ceny? Przecież chłopak jest bez formy, od miesiąca nie trenował. A nie daj... odnowi się uraz...

odpowiedz
Mario - 25.02.2015 / 13:39, *..130

w kadrze jest, ale może dwie godziny przed meczem dostać super ekstra propozycje i prezes go sprzeda.

odpowiedz
do Sławcio - 25.02.2015 / 13:57, *..play-internet.pl

Pokazał, że ma nas w dupie więc jak nie masz honoru to leć mu lizać du.e do chin wielki polaczku.

odpowiedz
waldek - 25.02.2015 / 14:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

z gipsem go chociaż nie połamią...

odpowiedz
marcin - 25.02.2015 / 14:10, *..35

Podpis pod zdjęciem genialny;)

odpowiedz
SzalonyR - 25.02.2015 / 14:11, *..254

Kuciak
Broź Dossa Rzeźniczak Brzyski
Kucharczyk Jodłowiec Vrdoljak Guilherme
Masłowski (Duda)
Sa

odpowiedz
PewienMądryGość - 25.02.2015 / 14:56, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja nie wiem dlaczego zabrakło miejsca dla Furmiego, co prawda zagrał może jeden mecz ale był to mecz na poziomie którego np. Pinto dawno nam nie zaprezentował... :P

odpowiedz
Do aaa - 25.02.2015 / 15:05, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Masz zadatki na trenera.Zrobiłbym to samo ;)

odpowiedz
Ese - 25.02.2015 / 15:10, *..172

Napinka Berga na tę LE wprost niesamowita... zaczynam się przychylać do zdania tych którzy komentowali, iż chyba gość chce się wypromować. Bierze piłkarza który jeszcze nie grał i ryzykuje odnowienie się kontuzji... oby nie.

odpowiedz
do prawda - 25.02.2015 / 15:38, *..154

a gdzie on ma jechać jak mecz u siebie, chyba ze z domu

odpowiedz
Arek - 25.02.2015 / 16:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Też uważam, że Furmana szkoda. Całkiem fajnie zagrał w Kielcach.

odpowiedz
ndm legia - 25.02.2015 / 16:39, *..centertel.pl

Zyro?! Wtf?!

odpowiedz
bonzo - 25.02.2015 / 18:20, *..promax.media.pl

no to jedziemy z holenderskimi izraelitami

odpowiedz
Mr T - 25.02.2015 / 18:34, *..dynamic.mm.pl

Czy jak przebrniemy Ajax, to będziemy mogli zgłosić do rozgrywek Furmika ?

Redakcja (LL!): Furman jest zgłoszony do rozgrywek Ligi Europy.

odpowiedz
(L)egijny - 25.02.2015 / 19:55, *..centertel.pl

2-0!!! ty(L)ko zwycięstwo!!! walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
as - 25.02.2015 / 20:09, *..dynamic.chello.pl

Łysemu juz calkowicie odbilo. Pinto jest, Furmana nie ma.

odpowiedz
odnosnie pinto - 25.02.2015 / 20:21, *..dynamic.gprs.plus.pl

pinto dobrze wykonuje wolne, moze sie w sumie przydac.
Innego pozytku z niego nie ma. Ale dobre i to.

odpowiedz
wariat - 25.02.2015 / 21:35, *..subscribers.sferia.net

dziwne , tez nie wiem co tam robi Astiz i Pinto zamiast Lewczuka i Furmana

odpowiedz