fot. Michał Bednarczyk / Legionisci.com
REKLAMA

Hokej: Podhale Nowy Targ 6-5 Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Hokeiści Legii przegrali po dogrywce z Podhalem Nowy Targ 5-6. Do remisu legioniści doprowadzili na minutę przed końcem trzeciej tercji, jednak w ostatniej minucie dogrywki Dawid Olchawski strzelił zwycięską bramkę. Wyniki poszczególnych tercji: 0-0, 4-1, 1-4, d. 1-0. Ostatni mecz w obecnym sezonie legioniści rozegrają w niedzielę o godz. 18.
Fotoreportaż z meczu - 48 zdjęć Bartosza Krygiera

Więcej informacji w dziale Hokej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Majkel - 01.03.2015 02:01:30, *.dynamic-ww-1.vectranet.pl

Dreszczowiec godny naszego Zespołu. Brawo za walkę do końca!

observer - 01.03.2015 12:39:34, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

cos wiadomo kto strzelał? napiszcie coś Redakcjo

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.