fot. Michał Bednarczyk / Legionisci.com
REKLAMA

Hokej: Podhale Nowy Targ 1-2 Legia

Redakcja, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Hokeiści Legii w ostatnim meczu sezonu wygrali na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ 2-1. Wyniki tercji: 0-0, 0-2, 1-0. Bramki dla warszawskiego zespołu zdobyli Patryk Wąsiński i Rafał Solon.
Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Bartosza Krygiera

Więcej informacji w dziale Hokej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Robert - 01.03.2015 / 21:09, *..dynamic.chello.pl

Dzięki za grę do końca :-)
Oby na przyszły sezon sekcja zdobyła bogatego sponsora.

odpowiedz
Legionista - 01.03.2015 / 23:09, *..centertel.pl

Brawo chłopaki! Walczyć, trenować!

odpowiedz
observer - 02.03.2015 / 03:42, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Podziękowania dla Zawodników za wolę walki przez cały sezon i oby przyszły sezon był i był dużo lepszy niż obecny. Dzięki Trenerom, Działaczom, Sponsorom za to co robią i prosimy o więcej. Dzieki Kibicom, że przychodzą i prosimy o więcej.

odpowiedz
Majkel - 02.03.2015 / 10:07, *..itsa.net.pl

No to miły akcent na koniec. Super!

odpowiedz
Wars - 02.03.2015 / 11:20, *..80.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo za walkę! Kolejny sezon będzie lepszy! Legia Mistrz!!!

odpowiedz
horhe - 02.03.2015 / 11:23, *..static.ip.netia.com.pl

Chłopakom należą się podziękowania za prawdziwie sportową postawę. Brawo!!!
Realnie oceniając stan posiadania, to gdyby klub dysponował lodem walczylibyśmy w play-off z 2 lub 3 miejsca. Bez lodu niewiele da się zrobić, nie mówiąc o sponsorze.

odpowiedz
Port Vale - 03.03.2015 / 17:34, *..devs.futuro.pl

Dzieki za cały sezon, do zoba w nastepnym.
Szkoda ze nie grali 7 i 8 marca bo bede z Ciapulem niedaleko i na pewno bysmy Was dopingowali.
Mam nadzieje ze przyszły sezon bedzie lepszy.Życze zawodnikom duzo zdrowka i bogatego sponsora.

odpowiedz