Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 27 lutego 2015 r. godz. 10:39

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

W sobotę dzień dawcy szpiku i zbiórka krwi

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Już jutro w godzinach 10-15 przed stadionem Legii Warszawa, odbędą się, oprócz zapowiadanej zbiórki krwi organizowanej przez Krewkich Legionistów, zapisy do DKMS - dawców szpiku. Akcję organizują Warszawscy Fanatycy, Krewcy Legioniści, SKLW i Legia Warszawa."Jako Warszawscy Fanatycy we współpracy z fundacją DKMS, w godzinach 10-15 będziemy Was rejestrować do bazy Dawców Szpiku. Cała rejestracja jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie 2 minuty. U 80% dawców, szpik jest pobierany po prostu z krwi, więc nie jest to skomplikowane. Każdy z Was lub ktoś z Waszych bliskich może potrzebować w życiu takiej pomocy. Dlatego liczymy, że pokażemy nasze Legijne serducha i każdy z Was znajdzie chwilę, żeby zjawić się i zarejestrować. Dla każdej osoby, przygotowaliśmy plakaty i vlepy, a dla osób które oddadzą krew, czekają darmowe bilety na Podbeskidzie. Do zobaczenia pod Żyletą!" - informują Warszawscy Fanatycy.


Komentarze: (1)

abc, 28.02.2015 12:00:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zbiórka krwi na Legii organizowana jest cyklicznie, np. co miesiąc, czy okazjonalnie?

Redakcja (LL!): okazjonalnie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!