U-15: Polska 2-2 Walia, gole Szweda i Walukiewicza

Raffi, źródło: Legionisci.com / 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski U-15 (rocznik 2000) zremisowała 2-2 (1-0) w swoim pierwszym towarzyskim meczu z Walią rozegranym w Płocku. Prowadzenie "biało-czerwonym" dał legionista Mateusz Szwed. Tuż po przerwie goście strzelili na 1-2, a wynik ustalił w 60. minucie inny z graczy Legii 2000, Sebastian Walukiewicz. W wyjściowym składzie wyszli wszyscy czterej piłkarze Legii: Sebastian Walukiewicz, Jakub Sinior, Mateusz Szwed i Mikołaj Neuman.

Sinior i Walukiewicz spędzili na boisku pełne 80 minut, Szwed zszedł z boiska w 64. minucie a Neuman w przerwie. Rewanż odbędzie się 13 marca o 12:00.

U-15: Polska 2-2 Walia
Gole dla Polski: 26' Mateusz Szwed, 60' Sebastian Walukiewicz

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 3. Marcin Grabowski, 4. Jakub Borowiak, 5. Jan Sieracki, 6. Dennis Jastrzembski (68' 13. Kacper Tabiś), 7. Mateusz Szwed (64' 18. Tomasz Hołoś), 8. Przemysław Bargiel, 9. Sebastian Walukiewicz, 10. Jakub Sinior, 11. Mikołaj Neuman (41' 14. Błażej Starzycki), 16. Sebastian Jarosz.

żółta kartka: Jastrzembski

Grano 2x40 minut.