Statystyki meczu ze Spójnią

Legia w Stargardzie miała słabą, niespełna 37-procentową skuteczność z gry. Fatalna za to była skuteczność z linii rzutów wolnych - legioniści trafili tylko 12 z 23 prób, co daje 52,2% skuteczności. Walkę na tablicach również minimalnie wygrali gospodarze.

Najdłużej na boisku w Legii zagrali Łukasz Wilczek (33:27) oraz Marcel Wilczek (30:59). Symboliczny występ zaliczył Damian Cechniak (01:24), a na parkiet nie wyszedł tym razem Bartek Ornoch. Najwięcej rzutów w naszym zespole oddał Łukasz Wilczek, ale tym razem nie był zbyt skuteczny, trafiając tylko 5 z 15 prób. Najskuteczniejsi okazali się Paszkiewicz (4/7 z gry, w tym 4/5 za 3!) oraz Michał Kwiatkowski (4/7 z gry, w tym 1/2 za 3), który zagrali odpowiednio 13,5 minuty oraz 16 min.

Najlepszym zbierającym w naszej drużynie był Łukasz Wilczek, który zanotował 8 zbiórek, z czego aż 5 w ataku. "Wilku" zanotował też 7 asyst i 4 przechwyty.

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 9-7, 13-17, 27-22, 40-32, 47-34, 55-44, 63-52, 73-66

Punkty po stratach: 11-16
Punkty spod kosza: 18-30
Punkty drugiej szansy: 15-10
Punkty po szybkim ataku: 9-11
Punkty zmienników: 7-18

Najwyższe prowadzenie: 19-7
Najwyższa seria punktowa: 12-0 - 0-8