Koncewicz: Mecze z Hajnówką podbudowały nas

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Koncewicz (libero Legii): Te dwa mecze bardzo nas podbudowały. Jesteśmy pełni wiary w to, że w Hajnówce zakończymy fazę play-out już w pierwszym spotkaniu. Musimy wprawdzie dopracować przyjęcie i spróbować mniej psuć zagrywkę, ale myślę, że wszystko skończy się dobrze i że na Podlasiu też uda nam się wygrać 3-0, a co za tym idzie całe rozgrywki także 3-0.
Mam nadzieję, że w Hajnówce uda nam się wytrzymać psychicznie, choć na pewno będzie nam się grało nieco trudniej niż zwykle bez wsparcia naszych kibiców. Postaramy się nie zwracać uwagi na to, że fani rywali będą rzucać inwektywami w naszym kierunku.
W pierwszym i trzecim secie, a także pod sam koniec drugiego prezentowaliśmy się naprawdę dobrze. W trakcie drugiego seta popełniliśmy także sporo błędów, co się jednak zdarza, bo nadal jesteśmy jeszcze młodym i niedoświadczonym zespołem i trudno nam utrzymać koncentrację przez cały set. Mam jednak nadzieję, że wyciągniemy wnioski z tych błędów i że to wszystko zaprocentuje nie tylko w najbliższym pojedynku, ale także i w spotkaniach w kolejnym sezonie. Liczę, że będziemy się prezentować dobrze przez całe mecze.