2015-03-13 Legia II,rezerwy,Muzeum Powstania Warszawskiego - fot. Legia Warszawa
REKLAMA

Legia II w Muzeum Powstania Warszawskiego

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Muzeum Powstania Warszawskiego to partner Legii w akcji "Charytatywna Wiosna Legii Warszawa" podczas niedzielnego meczu z Wisłą Kraków. W miniony muzeum odwiedził Henning Berg, natomiast w czwartek pojawili się tam także piłkarze rezerw Legii wraz z trenerami Jackiem Magierą i Rafałem Kubowem.

Legionistów powitał na miejscu przewodnik, który opowiadał historię powstania i ludzi walczących o wolność Warszawy. Po tej cennej lekcji historii młodzi zawodnicy wychodzili z Muzeum Powstania Warszawskiego w milczeniu. Wszyscy przyznawali, że o tym co zobaczyli i usłyszeli na pewno nie będą w stanie zapomnieć.

Jeśli na mecz sprzedanych zostanie 20 tysięcy biletów, z każdej sprzedanej wejściówki klub przekaże 1 zł na cele charytatywnego partnera. Przy 25 tysiącach sprzedanych biletów na konto partnera trafią 2 zł z każdego biletu, a przy 29 tysiącach sprzedanych biletów aż po 5 zł! Na chwilę obecną na mecz z Wisłą sprzedanych zostało ponad 23000 biletów.

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.