Marek Saganowski w meczu z Wisłą Kraków - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Wisłą

Mishka i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marek Saganowski: Czasami trzeba "gonić" wynik, jak się odpuszcza pola takiemu doświadczonemu zespołowi, jakim jest Wisła. To był dobry w mecz w ich wykonaniu, a my straciliśmy dwa punkty. Dwa razy musieliśmy "gonić" wynik - najpierw przegrywaliśmy 0-1, wyrównaliśmy na 1-1, ale straciliśmy bramkę po rzucie karnym i znowu "goniliśmy".
Kiedy strzela się bramkę, gra wygląda inaczej, jest bardziej ofensywna. Zabrakło dzisiaj może nie koncepcji, ale wyrafinowania i koncentracji, żebyśmy to my prowadzili grę, a nie Wisła. Byliśmy przygotowani, że będzie to ciężki mecz, jeśli damy Wiśle grać. Tak się właśnie okazało. Szczególnie w pierwszej połowie mieli dużo z gry, kontrolowali swoje strefy boiska. My trochę odpuściliśmy i zostaliśmy ukarani.

Michał Kucharczyk: Jeśli nie idzie, dobrą oznaką jest, gdy zespół potrafi zremisować. Cieszymy się, że udało się w tym spotkaniu wywalczyć chociaż jeden punkt. Przed nami kolejny ciężki mecz. Nie chcę oceniać pracy sędziego, bo to nie nasza dziedzina. Nie uważam, że Wisła jest słabym zespołem. Ma wielu wartościowych zawodników, którzy mogą zmienić oblicze zespołu i pokazali to dzisiaj. Od początku gra nam się nie układała, Wisła postawiła trudne warunki. Nie oszukujmy się - nie zagraliśmy dzisiaj porywającego futbolu. Cieszymy się, że udało się zremisować, mimo może nie fatalnej, ale słabej gry. W nadchodzącym tygodniu będziemy analizować co było dziś dobre, a co złe. Dziś możemy jeszcze rozpamiętywać mecz z Wisłą, ale jutro trzeba się już zająć przygotowaniami do spotkania z Lechem. Nie można powiedzieć, że to dla nas szczególny mecz, bo każdy jest jednakowo ważny. Chcemy zawsze wygrywać, udowadniać, kto jest najlepszy w Polsce i komu się należy pierwsze miejsce w tabeli.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.