Mariusz Stępczyński z prawej - fot. Hugollek / Legionisci.com

Stępczyński: Wszystko przygotowywaliśmy pod ten mecz

Hugollek i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mariusz Stępczyński (trener Legii): Chłopcy wreszcie zagrali fajny mecz, do końca grali twardo. Mieliśmy małe zacięcie przy 10-11 punkcie, ale wyszliśmy z tego spokojnie i udało się - wygraliśmy. Podeszliśmy trochę zbyt pewnie do meczu w Hajnówce i stąd dwie porażki. Pierwszy set wygraliśmy wysoko i wydawało nam się, że Hajnówka odpuści. W drugim secie, gdy przegrywaliśmy 21-24, wszedł Albert Pojawis i wyrównał stan meczu. Niestety, przegraliśmy kolejne piłki.
Później dopadło nas zniechęcenie i nie graliśmy dobrze.

Przeżyłem dwa takie sety, jak dziś, w Hajnówce i dlatego wierzyłem w chłopaków. Wczoraj przećwiczyliśmy wiele z tych ustawień, które dzisiaj realizowaliśmy. Zmieniliśmy zupełnie ustawienie zespołu - wszystko przygotowywaliśmy tylko pod ten konkretny mecz.