Kolekcja szalików pucharowych - fot. Łukasz Gaju
REKLAMA

Kącik kolekcjonera: Szale Legii z europejskich pucharów (42)

Dariusz Chojnacki, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Dzisiaj po raz kolejny szaliki Legii Warszawa z meczów w europejskich pucharach. Prezentowane poniżej pamiątki znajdują się w jednej z największych kolekcji szali Legii należącej do Łukasza „Gaju”. Jak widać na niektóre mecze wydane były dwie a nawet trzy wersje szalików. Najstarszym zamieszczonym szalikiem jest szal z meczu z Hajdukiem Split.

Pozostałe szaliki pochodzą z meczów Legii z ostatniego sezonu w europejskich pucharach, zarówno z eliminacji do ligi mistrzów jak i ligi europejskiej.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.

fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz Gaju
fot. Łukasz "Gaju"

Zdjęcia: Łukasz „Gaju”.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

MA(L)Y - 06.04.2015 12:52:41, *.dynamic.chello.pl

w szalu łączonym metlista i Legii są zamienione barwy w herbie :)

FeLek - 06.04.2015 13:17:05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za kretyni ten szal na ukrainie projektował???

Reebook - 06.04.2015 13:21:35, *.dynamic.chello.pl

Ten szal Metalista i Legii to jakis żart. Mozna było sobie odpuścić kupno tego czegoś

(L) - 06.04.2015 13:57:16, *.dynamic.chello.pl

Piękna kolekcja.
Gratulacje!

Corkowiec - 06.04.2015 14:04:41, *.static.ip.netia.com.pl

Pamiętam ze byly wydane ale w samym Kijowie na wyjedzie szale z prawidłowymi barwami . Sprzedawał je typowy gosc z bazaru z siaty plastikowej :D

Ko(L)obrzeg - 06.04.2015 14:40:21, *.CNet.Gawex.PL

Gaju, pozdro z KOŁOBRZEGU!

ffggg - 06.04.2015 15:13:45, *.sta.asta-net.com.pl

Słaba kolekcja. Było tyle szali w latach 2002-2013

Rob - 06.04.2015 15:54:24, *.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawe pozycje, ale zapewne w kolekcji jest ich więcej ,pozdrawiam i życzę powiększania kolekcji

... - 06.04.2015 20:28:35, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po co zbierać i promować takie szale? Wiadomo przecież, jaki mamy stosunek do tego typu produkcji. Jak zrobią edycję z polonią (bo teoretycznie klub z Warszawy) to też kupicie? Albo z lechem z okazji finału PP (o ile do niego dojdzie)? Chwilę później powstanie Legia Warszawa sekcja policyjna z szalikami, a Wy będziecie chcieli mieć go w kolekcji...

ja - 06.04.2015 23:26:03, *.siedlce.domtel.com.pl

co komu do tego, co zbiera

do ... - 07.04.2015 08:45:59, *.51

Czyli co, nie zbierać programów, biletów, proporców, zdjęć poniważ pochodzą z meczów z naszymi wrogami i są tam ich herby?!!!!
Nie popadajmy w paranoje.
To są pamiątki typowo kolekcjonerskie nikt przecież nie każe chodzić w takich szalach po mieście.

alex - 07.04.2015 12:19:59, *.play-internet.pl

Gdzie można kupić takie szaliki? Te szaliki były sprzedawane w Warszawie?

Zgredzik - 09.04.2015 16:43:42, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do: trzy kur kropk
Weź rozbieg i je...ij się w łepetynę!i

L.W. - 02.08.2015 19:01:02, *.dynamic.mm.pl

Sprzedam bluzę bramkarską z autografem G.Szamotulskiego z 1997 roku z finału pucharu Polski w Łodzi z gks katowice 2-0.( kontakt na email.>> grzmotnikowy@gmail.com)

Nurs - 21.01.2017 16:44:59, *.153.megaline.telecom.kz


Kto ma szalik Legia Warszawa - Aktobe? proszę o kontakt. elektornnaya pocztę;nursik2811@mail.ru