Miłosz Kozak - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: Legia II 0-1 Omega Kleszczów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Nowym Dworze Mazowieckim meczu III ligi rezerwy Legii Warszawa przegrały Omegą Kleszczów 0-1. Jedyna bramka spotkania padła w 32. minucie po strzale Kolasy. Od 57. minuty goście grali w 10 po czerwonej kartce dla Cukiernika. Omega zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, gorszy jest jedynie GKP Targówek, który przed rundą wiosenną wycofał się z rozgrywek.

III liga: Legia II Warszawa 0-1 (0-1) Omega Kleszczów
0-1 - 32' Kolasa

Legia II: Haluch - Turzyniecki, Kochański, Najemski, Hołownia (77' Wojczuk) - K. Michalak (65' Kozak), Zawal, Małachowski (57' Madeński), Trąbka, Misiak - Nawotka