Wesołego Alleluja!
REKLAMA

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

RedakcjaWiadomość archiwalna>

Wszystkim kibicom Legii Warszawa, piłkarzom i pracownikom klubu życzymy ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, aby ten wyjątkowy czas spotkań w gronie najbliższych upływał w miłym nastroju. Wesołego Alle(L)uja! Do zobaczenia wieczorem na Ł3! :)
PS. Poniżej startuje konkurs świąteczny!

KONKURS WIELKANOCNY
Wysyłajcie nam na adres konkursy@legionisci.com zdjęcia z legijnymi świątecznymi akcentami (święconki, pisanki itp.). W niedzielę rano zamieścimy na naszym profilu FB pełną galerię konkursową i sami wybierzecie najlepszą pracę. Zwycięzca otrzyma od redakcji Legionisci.com zestaw gadżetów Legii!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Andrew LEGIA - 04.04.2015 11:47:01, *.81.threembb.co.uk

Wesolych Swiat Wielkanocnych I mokrego smingusa-dyngusa zyczy dla Wszystkich FANATYKOW LEGIUNII. Andrew LEGIA z London.LEGIA MISTRZ!!!

PABLO - 04.04.2015 11:48:24, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wzajemnie redakcjo najdroższa. Zdrówka wszystkim i z fartem! CLZR

Andrew LEGIA - 04.04.2015 11:49:26, *.81.threembb.co.uk

Wesolych Swiat Wielkanocnych I mokrego smingusa- dyngusa dla Wszystkich FANATYKOW LEGIUNI zyczy Andrew LEGIA z London LEGIA MISTRZ!!!

Żołnierz71 ZS - 04.04.2015 13:46:38, *.dynamic.chello.pl

Zdrowych i pogodnych świąt od kibiców ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC dla wszystkich naszych Braci z LEGI, OLIMPI, BKS i HAGI oraz całej Redakcji !!!!! Dzisiaj same zwycięstwa i będzie mistrz oraz awanse do wyższych lig! LEGIA & ZAGŁĘBIE & OLIMPIA & BKS & DEN HAAG !!!!!!

Stefciu - 04.04.2015 14:54:04, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego zdrowych spokojnych swiat dla braci ze Szczecina ! Legia& Pogon !!!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.