fot. Bodziach
REKLAMA

Końcówka 2. meczu Legia - Spójnia (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Drugie spotkanie Legii ze Spójnią było zdecydowanie bardziej zacięte niż to rozegrane w sobotę. Spójnia utrzymywała prowadzenie przez ponad 25 minut, ale w ostatnich minutach legioniści wyszli na prowadzenie i utrzymali je do końca. Poniżej prezentujemy Wam zapis video ostatnich minut niedzielnego spotkania oraz podziękowania koszykarzy za wsparcie kibiców:
vid. Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
fcSkierniewice (L) - 12.04.2015 / 22:29, *..dynamic.chello.pl

pluta pluta do fi...a :D dobrze było takie odmulenie po męczącym wyjeździe do Gdańska ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.