Pierwszy z prawej, Przemysław Ziemnicki, brązowy medalista mistrzostw Polski w full contact

Kick-boxing: 5 medali na MP full-contact

Pięć medali wywalczyli kick-bokserzy Legii Warszawa podczas mistrzostw Polski w formule full-contact, które odbyły się w Luboniu. Brązowy medal wywalczyli Przemysław Ziemnicki (- 81 kg), Paulina Radzimierska (+60 kg, junior młodszy), Agata Piechowicz (-65 kg) oraz Magdalena Świtek (-52 kg). Klara Kleczkowska (-56 kg) zdobyła srebrny medal, bowiem walka finałowa nie doszła do skutku. Gabriela Bednarowicz z Kielc wolała wygraną walkowerem, niż spróbować swoich sił w ringu.

Kleczkowska zgodnie z informacją o terminach finałów, stawiła się w sali gotowa do walki... tymczasem okazało się, że te rozpoczęły się wcześniej niż planowano. Sędziowie wyrazili zgodę na przełożenie walki finałowej, jednak przeciwniczka Klary, Gabriela Bednarowicz z klubu Sportowy Klub Kickboxing Kielce, odmówiła walki, przyjmując złoto przy stoliku.

Srebro wśród juniorek starszych w kategorii do 60 kilogramów wywalczyła Natalia Świderska.

Małgorzata Wyszyńska zajęła piąte miejsce (-70 kg), podobnie jak Maria Romańska (-52 kg).