Cezary Trybański - fot. Bodziach / Legionisci.com

Koszykówka: Spójnia 72-63 Legia

Koszykarze Legii przegrali w wyjazdowym meczu I rundy play-off ze Spójnią Stargard Szczeciński 72-63. Po dwóch kwartach nic nie wskazywało, że legioniści mogą tego meczu nie wygrać, ponieważ prowadzili 43-25. Niestety w trzeciej kwarcie przegrali 12-25, a w czwartej 8-22. Pierwsze dwa mecze w Warszawie wygrali "Wojskowi". Stan rywalizacji: 2-1 dla Legii. W niedzielę o godzinie 17 w Stargardzie Szczecińskim czwarty mecz.

Fotoreportaż z meczu - 58 zdjęć Bodziacha
Zwycięzca tej pary w kolejnej rundzie zmierzy się ze Stalą Ostrów, która w trzech meczach wyeliminowała Zagłębie Sosnowiec. Więcej informacji w dziale Koszykówka.