fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nieznani Sprawcy: Oprawy wracają!

Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

"Drodzy Kibice, Dziękujemy za liczne słowa wsparcia, które spływały do nas z różnych stron przez ostatnie 2 miesiące. Decyzja o zawieszeniu działalności była bardzo trudna, lecz wierzymy, że w tamtym momencie - jedyna słuszna. Chyba wszystkim nam ciężko sobie wyobrazić, żeby oprawy meczowe miały opuścić stadion przy Łazienkowskiej już na zawsze.

Skomplikowane kartoniady, barwne choreografie oraz malowane sektorówki i transparenty, rozświetlane setkami rac, stały się znakiem rozpoznawczym Legii Warszawa nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wsparcie i jedność ruchu kibicowskiego na naszym stadionie sprawiły, że możemy wrócić do działalności i kontynuować to, co zaczęliśmy dekadę temu.

Oprawy meczowe wracają na nasze trybuny, a najbliższą okazją żeby się o tym przekonać będzie finał Pucharu Polski, w którym Legia zmierzy się z poznańskim Lechem, 2 maja na Stadionie Narodowym. Musimy wspólnie stworzyć atmosferę, która pomoże Legii zdobyć trofeum i tym samym kolejny raz zapisać się w kartach historii polskiego futbolu! Liczymy na Waszą pomoc, zaangażowanie i głośny śpiew od pierwszej do ostatniej minuty. Takie mecze pamięta się do końca życia!

Nie zapominajmy też, że obowiązkiem każdego z nas jest wspierać Legię na wszystkich meczach, niezależnie od rangi spotkania. Z przykrością obserwowaliśmy w ostatnim czasie niską frekwencję na Stadionie Wojska Polskiego. Właśnie w takich momentach jak ten, kiedy drużyna ponosi porażki, głośny doping jest szczególnie potrzebny. Mamy nadzieję, ze stadion na meczach z Zawiszą i Pogonią wypełni się po brzegi i razem pomożemy piłkarzom Legii utrzymać pozycję lidera na ostatniej prostej w drodze do 12 w historii Mistrzostwa Polski!

Przy okazji najbliższego meczu spotkacie nas przed wejściami na trybuny, gdzie będziemy zbierać pieniądze na oprawę finału Pucharu Polski. Czasu zostało już niewiele, a przygotowanie choreografii na Stadionie Narodowym będzie na pewno nie lada wyzwaniem - liczy się każda najmniejsza pomoc! Z góry dziękujemy i do zobaczenia!

Nieznani Sprawcy"

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Matigol - 18.04.2015 / 20:42, *..adsl.inetia.pl

No i git ! Super wiadomość Szacunek dla Was NS-i !

odpowiedz
słoik z ŻRDW - 18.04.2015 / 20:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

NS - robicie wszystko git // tylko jedna zasada kto nie płaci niech nie wymaga - to my nadajemy ko(L)orytu :]
POZDRO OL , WolskaBanda do zoba w kinie :]

odpowiedz
Dan - 18.04.2015 / 20:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zajebiście ;) Cała Legia Zawsze Razem !

odpowiedz
WIE(L)UN - 18.04.2015 / 21:05, *..52

zajebiscie jestescie nr 1 w calej europie najlepszy news od 2 miesiecy OSTATNIA PROSTA W DRODZE DO MISTRZOSTWA

odpowiedz
SUPER - 18.04.2015 / 21:05, *..dynamic.chello.pl

SUPER!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zajmer - 18.04.2015 / 21:20, *..dynamic.chello.pl

Brawo NS!!!!!
Kasę na mecz z zafisa wole przeznaczyć na oprawe finału pp.

odpowiedz
sanosoe - 18.04.2015 / 21:15, *..play-internet.pl

I super. Cała Legia zawsze razem :)

odpowiedz
arooooooooooooooo - 18.04.2015 / 21:25, *..dynamic.gprs.plus.pl

,,niską frekwencję na Stadionie Wojska Polskiego"
nie wiem, czy wiecie, ale ktoś bezprawnie zmienił nazwę stadionu na jakiś miejski

odpowiedz
Misiek - 18.04.2015 / 21:30, *..dynamic.chello.pl

I to nie jest żaden zarzut, ale fajnie jakby oprawy znów sławiły przede wszystkim LEGIĘ. Jak za Cyberf@nów

odpowiedz
Ponti - 18.04.2015 / 22:01, *..dynamic.chello.pl

Wypas !

odpowiedz
@arooooooooooooooo - 18.04.2015 / 21:55, *..adsl.inetia.pl

Bezprawnie? Puknij się w łeb. Stadion musi mieć miejski w nazwie, bo byłbudowany z publicznych pieniędzy. "Bezprawnie" to go Psipsi Arena nazwano jak już.

odpowiedz
@Misiek - 18.04.2015 / 22:50, *..centertel.pl

100% się zgadzam. Cyberfani byli lepsi.

odpowiedz
hyhy - 18.04.2015 / 23:15, *..warszawa.vectranet.pl

a jutro "Prima Aprilis"

;)

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 18.04.2015 / 23:15, *..dynamic.chello.pl

Spoko.. ale do Cyberfanow jeszcze daleko

odpowiedz
ciekawy - 19.04.2015 / 00:53, *..jmdi.pl

Ciekawe czy NS by powróciło jak Legia grałaby z błękitnymi :)

odpowiedz
Robi - 19.04.2015 / 01:16, *..dynamic.chello.pl

nareszcie .jesteście najlepsi ,dla was warto zawsze i wszędzie!!!!!!!

odpowiedz
der - 19.04.2015 / 07:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

ok!

odpowiedz
Rychu - 19.04.2015 / 12:46, *..warszawa.vectranet.pl

Super info! Szacun dla Was NS za oprawy. Zawsze staram się coś wrzucić do puszki, mieć swój wkład w najlepsze oprawy w Europie.

odpowiedz
hohlop - 19.04.2015 / 12:08, *..dynamic.chello.pl

Suuuuuuuuper!!!

odpowiedz
(L)opez - 19.04.2015 / 09:03, *..dynamic.mm.pl

super wiadomość

odpowiedz
opel - 19.04.2015 / 20:01, *..dynamic.mm.pl

Chetnie się dorzucę, ale nie moglem dziś być na meczu. może jakiś nr konta do wpłat ???

odpowiedz
hu(L)it - 20.04.2015 / 07:24, *..24

Elegancko!NigdyStop!(L)

odpowiedz
scalak - 20.04.2015 / 16:44, *..172

Według komentatorów canal+ kucharczyk był jednym z najsłabszych na boisku do czasu strzelenia bramki nie było go widac !!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
MEGA SUPER OPRAWA - 20.04.2015 / 20:16, *..231

NA NARODOWYM BĘDZIE SUPER MEGA OPRAWA SUPER ULTRAS !

odpowiedz
L - 21.04.2015 / 18:04, *..armasan.eu

Brawo.Czekamy.

odpowiedz