fot. Marcin
REKLAMA

Dziś zbiórka na oprawę finału PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas dzisiejszego meczu Legii z Pogonią Szczecin, Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę pieniędzy na oprawę finałowego meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę na stadionie Narowodym. Poniżej informacja od NS-ów, którzy niedawno ogłosili powrót opraw meczowych na Legii.

"Przed nami finał Pucharu Polski, w którym na Stadionie Narodowym zmierzymy się z poznańskim Lechem. Przed piłkarzami stoi zadanie wzbogacenia klubowego skarbca o kolejne trofeum - 17. Puchar Polski. My zaś musimy zrobić wszystko, by stworzyć wyjątkową atmosferę, która pomoże legionistom w osiągnięciu celu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak prestiżowym jest czekający nas pojedynek.
Stadion Narodowy stwarza nowe możliwości, ale jest też kolejnym wyzwaniem, również ze względu na jego wielkość. Oznacza to dla nas wzmożoną pracę oraz konieczność przeznaczenia większych nakładów finansowych. Potrzebujemy od Was dodatkowego wsparcia. W związku z powyższym przed meczem z Pogonią przeprowadzimy zbiórkę na oprawę. Zachęcamy Was również do cięcia konfetti i przynoszenia go w woreczkach na Stadion Narodowy. Liczymy, że tradycyjnie dołożycie swoją cegiełkę zarówno w dniu finału wykonując polecenia ultrasów na trybunie w czasie realizacji choreografii, jak i dziś nie omijając puszek, które zastaniecie przy wejściach na stadion" - informują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.