Legia II kontra Sokół Aleksandrów Łódzki - fot. Raffi / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 29. kolejki III ligi Legia II zremisowała 1-1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Po wyrównanym początku I połowy, w końcówce Legia uzyskała lekką przewagę ukoronowaną golem Kamila Anczewskiego. Po przerwie oba zespoły zagrały aktywniej w ataku, a z wymiany ciosów lepiej wyszli goście, którzy wyrównali za sprawą Marcina Pękały. Rezerwy pozostają na 6. miejscu w tabeli i mają 23 punkty straty do prowadzącego Radomiaka.

Debiut w drużynie prowadzonej przez Jacka Magierę zaliczył pozyskany zimą z Gwardii Koszalin 18-letni Aleksander Karbowiak, który na początku rundy leczył uraz.

III Liga: Legia II 1-1 (1-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
1-0 34 min. Kamil Anczewski (rzut karny po faulu na nim samym)
2-0 70 min. Marcin Pękała (strzał z dystansu)

Strzały (celne): Legia 9 (6) - Sokół 9 (3)

Widzów: 20

Legia: 1.Haluch - 24.Turzyniecki, 5.Wieteska, 15.Makowski, 18.Najemski - 16.K. Michalak (81' 26.Karbowiak), 4.Zawal Ż, 7.Karbowy, 6.Nawotka (46' 8.Trąbka), 17.Kozak, 9.Anczewski
Rezerwa: Kąkolewski (br), Skowron, Szrek, Gapczyński

Sokół: 1.Ostrowski - 9. Kwiatkowski, 18.Woźniczak, 3. Klepczyński, 11. Pawlak - 6. Łągiewczyk (67' 7.Pękała), 28.Stępień, 8. Zwoliński (90' 14.Przybyła), 17.Knera, 16.Obi - 4.Serwaciński (89' Miłosz)