Ondrej Duda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia nie zatrzyma Dudy. Licytacja trwa

Woytek, źródło: Przegląd Sportowy, Weszlo.com - Wiadomość archiwalna

7 mln euro - taką kwotę ma szansę zarobić Legia na transferze Ondreja Dudy, do którego dojdzie najprawdopodobniej po zakończeniu sezonu. Przegląd Sportowy poinformował, że najbliższy pozyskania Słowaka jest Southampton. Sam zawodnik ma szansę zarabiać w Anglii 1 mln funtów rocznie. Z kolei Weszło dodaje, że jeszcze lepsze oferty złożyły dwa inne kluby z Premier League i dwa kluby niemieckie.

"Sytuacja jest dynamiczna. Licytacja trwa. Prawdopodobieństwo, że Duda odejdzie już latem i nie pomoże Legii walczyć o puchary, rośnie z każdym miesiącem. W gabinetach przy Łazienkowskiej latają już tak wysokie kwoty, że trzeba powoli zacząć przygotowywać życie po Dudzie. Zimą odszedł najlepszy piłkarz, latem pożegnanie z największym talentem. Legii trafiła się zbyt cenna perełka, by dało się ją utrzymać" - czytamy na weszlo.com.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.