REKLAMA

Filip Jagiełło obserwowany przez Legię

Wiśnia, źródło: mkszaglebie.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Młody pomocnik Zagłębia Lubin Filip Jagiełło może po zakończeniu obecnego sezonu trafić do Legii Warszawa. Działacze mistrzów Polski już od dłuższego czasu obserwują 17-latka, który aktualnie nie znajduje uznania w oczach trenera swojej drużyny. W tym sezonie zawodnik spędził na pierwszoligowych boiskach zaledwie 27 minut.

Filip Jagiełło uchodzi za jeden z największych talentów Akademii Zagłębia Lubin. Pomimo tego, swoje mecze rozgrywa głównie w trzecioligowych rezerwach, w których spisuje się bardzo dobrze. W 15 spotkaniach na tym poziomie rozgrywkowym zdobył siedem goli. W zeszłym sezonie zainteresowanie Jagiełłą wyrażał Juventus, ale wówczas zdecydował się on na kontynuowanie kariery w Lubinie.

Ewentualne sprowadzenie Jagiełły może być podobnym ruchem, co wykupienie jakiś czas temu z Lecha Poznań Krystiana Bielika. 17-latek miałby pokazać się kilkakrotnie na boiskach ekstraklasy, po czym wyjechać za granicę za zadowalającą kwotę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.