Legioniści wspierają Mateusza Szwocha - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szwoch przeszedł zabieg

Woytek, źródło: weszlo.comWiadomość archiwalna>

W lutym u Mateusza Szwocha wykryto arytmię serca. Piłkarz od razu został odsunięty od treningów i skierowany na szczegółowe badania. Kilka dni temu w klinice w Zabrzu legionista przeszedł zabieg tzw. ablację i arytmia ustąpiła. Teraz do końca sezon zawodnik będzie pod obserwacją , ale wszyscy są dobrej myśli. Z sercem powinno być już w porządku - informuje weszlo.com.

Arytmia serca występowała u Szwocha w tętnie spoczynkowym, a nie w czasie wzmożonego wysiłku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

legja pany - 11.05.2015 21:53:09, *.181

Spokojnie, to mlody chlopak, na pewno wszystko bedzie ok. Arytmia moze sie pojawic spowodu stresu badz nadmiernego wysilku fizycznego.

WAF - 11.05.2015 22:10:02, *.dynamic.chello.pl

Wracaj szybko do treningów, ale najpierw do zdrowia!

Arek - 11.05.2015 22:11:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No to zdróweczka chłopaku i szybkiego powrotu na boisko. Bedzie dobrze. A w ogóle co to ta ablacja, znaczy się na czym ona polega? Wie może ktoś?

(L)egionowo - 11.05.2015 22:14:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mateusz wracaj do zdrowia i do gry w Legii potrzebujemy młodych i zdolnych zawodników.

kibic - 11.05.2015 22:21:31, *.smtvsat.pl

Wracaj szybko do zdrowia Legionisto!

majusL@interia.pl - 11.05.2015 22:42:31, *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Zdrowiej młody i wracaj. Dasz rade! Masłowski zdrowy jest dużo slabszy od Ciebie leżącego w szpitalu. Zdrowia!!!

dario - 11.05.2015 23:31:35, *.dynamic.chello.pl

Szwochu wracaj do zdrowia. Kariera przed Tobą. Trzymaj się i nigdy nie trać wiary.

stary kibic do Arka - 12.05.2015 09:15:22, *.dynamic.chello.pl

Ablacja serca polega na wprowadzeniu elektrody do serca / żyłą lub tętnicą/ i wypaleniu nieprawidłowości. podobno b. skuteczny zabieg,choć chyba niebezpieczny.

Prorok - 12.05.2015 11:08:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szwochu jeszcze będzie strzelał bramki w reprezentacji i mam nadzieję, że w meczach Legii w LM:)