Ondrej Duda najprawdopodobniej opuści Legię - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bild: Duda ustalił warunki z Borussią Moenchengladbach

Wiśnia, źródło: Bild / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jak informują niemieckie media, Ondrej Duda jest o krok od transferu do Borussii Moenchengladbach. Słowacki pomocnik miał już ustalić warunki indywidualnego kontraktu z zespołem z Bundesligi, który w przyszłym sezonie najprawdopodobniej będzie miał okazję grać w Lidze Mistrzów. Legia ma zarobić na swoim piłkarzu około 3 mln euro.

Menadżer Borussii, Max Eberl, usilnie szuka wzmocnień przed rozpoczęciem kolejnego sezonu. Na jego oku znalazło się kilku zawodników, a wśród nich m.in. Ondrej Duda i Karol Linetty z Lecha Poznań. Odejście z Legii słowackiego zawodnika w letnim oknie transferowym jest niemal przesądzone. Do niedawna dużo mówiło się o zainteresowaniu jego usługami SSC Napoli, które miało zaoferować za niego mistrzom Polski 8 mln euro. Teraz Dudzie wydaje się najbliżej do niemieckiej Bundesligi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.