Statystyki 2. meczu z Krosnem

Zawodnicy z Krosna w ostatnim meczu obecnego sezonu zanotowali 60-procentową skuteczność z gry, co z pewnością było kluczem do okazałego zwycięstwa. Krośnianie trafili aż 19 z 36 trójek (52,8%). Legioniści tymczasem trafiali z 40 procentową skutecznością, ale fatalnie pudłowali rzuty wolne (13/25).

Nasi gracze w całym meczu popełnili zaledwie 12 przewinień, przy 23 rywali. Legioniści popełnili mniej strat niż zazwyczaj, ale na początku trzeciej kwarty odskoczyli legionistom i już do końca spotkania powiększali swoją przewagę. W naszym zespole najskuteczniejszy byli Czarek Trybański (5/5 z gry) oraz Andrzej Paszkiewicz, który trafił 6 z 9 rzutów z gry, w tym 5/8 za 3. Słabiej rzutowo wypadli Malewski (2/11) i Ornoch (2/9).

Najdłużej w naszym zespole na parkiecie przebywali Paszkiewicz (29:44 min.), Bierwagen (27:27) i Ornoch (26:37).

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 12-17, 28-31, 39-36, 49-48, 66-55, 82-64, 89-66, 110-77

Punkty po stratach: 12-14
Punkty spod kosza: 36-28
Punkty drugiej szansy: 14-3
Punkty po szybkim ataku: 23-14
Punkty zmienników: 27-12

Najwyższe prowadzenie: 33-8
Najwyższa seria punktowa: 14-0 (39-31) - 6-0 (45-43)