III liga: Lechia Tomaszów Maz. 5-1 Legia II

Redakcja, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W meczu 31. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej rezerwy Legii przegrały na wyjeździe 1-5 (1-2) z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Honorową bramkę dla legionistów zdobył w 37. minucie Arkadiusz Górka. W najbliższej kolejce Legia zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

W bramce Legii zadebiutował w II połowie 18-letni Wiktor Lasota z drużyny juniorów starszych.

Lechia Tomaszów Maz. 5-1 (2-1) Legia II Warszawa
1-0 2' Marcin Mirecki
2-0 27' Marcin Mirecki
2-1 37' Arkadiusz Górka
3-1 58' Marcin Mirecki
4-1 86' Jardel
5-1 90' Maciej Prusinowski

Legia: Jałocha (46' Lasota) - Bartczak (61' Kozak), C. Michalak (46' Rakowski), Wieteska, Turzyniecki - K. Michalak, Górka, Zawal, Trąbka, Misiak - Madeński