Czesław Michniewicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Jedno niecelne podanie spowodowało lawinę błędów

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czesław Michniewicz (trener Pogoni): Bardzo nam przykro, że ten mecz tak się dla nas skończył. Fragmentami spotkanie było wyrównane, graliśmy bardzo dobrze. Były też słabsze momenty ale wystrzegaliśmy się w nich utraty bramki. Niestety, na własne życzenie straciliśmy bramkę, mając piłkę na połowie przeciwnika. Jedno niecelne podanie spowodowało lawinę błędów.
Powiedziałem zawodnikom, że nie ma co się pocieszać po porażce, ale jedynym pocieszeniem jest to, że graliśmy dziś w piłkę, tworzyliśmy przemyślane akcje, długo utrzymywaliśmy się przy piłce. To kierunek, w którym powinniśmy zmierzać. Mam nadzieję, że tak będziemy grali w przyszłym sezonie i tak walczyli. Mimo przegranej u siebie otrzymaliśmy brawa od kibiców. Zawodnicy włożyli mnóstwo zdrowia, za nami morderczy tydzień, ale wytrzymaliśmy kondycyjnie. Może nie było wielu sytuacji, ale ze 2-3 okazje mogły skończyć się bramkami. Przykro mi. Gratuluję Legii zwycięstwa.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.