REKLAMA

Legia obserwuje napastnika Stomilu

Wiśnia, źródło: transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Kolejny napastnik znalazł się na celowniku Legii Warszawa. Mistrzowie Polski interesują się Wołodymirem Kowalem z pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. W tym sezonie Ukrainiec należy do jednych z najskuteczniejszych na zapleczu ekstraklasy. W 24 ligowych spotkaniach zdobył 12 bramek.

Kowal jest wychowankiem Dynama Kijów. W tym klubie grał w drużynie juniorów oraz rezerw. Przed przybyciem do Polski był zawodnikiem PFK Sewastopol. 23-latek ma na koncie występy w ukraińskich kadrach do lat 17 i 19. Jego ewentualny transfer do Legii miałby wzmocnić konkurencję w ataku "Wojskowych". Nie wiadomo czy w przyszłym sezonie przy Łazienkowskiej będą jeszcze grali Orlando Sa i Marek Saganowski oraz jaka będzie decyzja sztabu odnośnie powrotu z wypożyczenia Arkadiusza Piecha. Jeżeli potwierdzą się medialne doniesienia, to o sile ofensywny będzie mógł decydować za to Nemanja Nikolić, z którym Legia jest już niemal dogadana.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.