Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Kasia
fot. Kasia
Czwartek, 28 maja 2015 r. godz. 11:16

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zapisy do DKMS na meczu z Wisłą

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas niedzielnego spotkania Legii z Wisłą, na stadionie przy Łazienkowskiej odbędzie się kolejna odsłona akcji "Kibice Legii wspólnie przeciwko białaczce", która zostanie przeprowadzona przez klub, SKLW i Krewkich Legionistów we współpracy z Fundacją DKMS. 9 maja zeszłego roku, podczas meczu Legia - Wisła zarejestrowało się 556 potencjalnych dawców.Co niezwykle istotne, jeden z legionistów miał okazję pomóc chorej osobie. W niedzielę rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych rozpocznie się o godzinie 13:30. Do zapisów konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości z numerem PESEL. Po wypełnieniu i podpisaniu formularza zgłoszeniowego oraz samodzielnym pobraniu, specjalnym wacikiem, wymazu z błony śluzowej wewnętrznej strony policzka. Następnie pobrana próbka zostanie zbadana pod względem cech zgodności antygenowej. Do przeszczepu dochodzi, gdy kod genetyczny dawcy zgadza się z kodem genetycznym chorego.Komentarze: (2)

mądry, 29.05.2015 18:54:59 - *.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

poczytajcie o tej fundacji w internecie...

Phoenix(L)k, 30.05.2015 14:30:07 - *.dynamic.chello.pl

@mądry:

Do czego pijesz??

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!