Właściciele klubu na stadionie Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Latem duże transfery. Berg zostaje

Wiśnia, źródło: Legionisci.com / Przegląd Sportowy / transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Po zakończeniu obecnego sezonu w Legii ma dojść do prawdziwej transferowej ofensywy. Klub może przeznaczyć na wzmocnienia nawet 20 milinów złotych - informuje Przegląd Sportowy. Do Legii przyjdzie kilku zawodników, którzy będą zarabiać bardzo duże pieniądze. Najnowszy nabytek Nemanja Nikolić ma inkasować na Łazienkowskiej nawet 400 tysięcy euro rocznie. Wszystkim będzie zarządzał Henning Berg, który zostanie w klubie na przyszły sezon.

Włodarze mistrzów Polski zdecydowali, że aby zrobić jakościowy skok, potrzebne jest zainwestowanie naprawdę dużych pieniędzy. Tyczy się to nie tylko gotówki bezpośrednio wydawanej na sprowadzenie nowych graczy, ale również na opłacanie ich kontraktów.

Do tej pory najlepiej zarabiającym graczem Legii był Danijel Ljuboja. W trakcie sezonu, wliczając wszystkie bonusy, mógł liczyć na zarobki w wysokości około pół miliona złotych. Teraz do Warszawy mogą trafić gracze, którzy pobiją ten finansowy rekord.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.