Łukasz Broź - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Powiedzieli o meczu z Górnikiem

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Łukasz Broź: Ciężko powiedzieć co się stało w przerwie zimowej, po której prezentowaliśmy się zdecydowanie gorzej niż jesienią. Wiele rzeczy miało na to wpływ. Na pewno jesteśmy rozczarowani i musimy przemyśleć kilka tematów. Zdajemy sobie sprawę, że tytuł mistrzowski mogliśmy przypieczętować dużo wcześniej. Było kilka szans na odrobienie strat, jak choćby we Wrocławiu. Była również Lechia Gdańsk na wyjeździe. Nie da się ukryć - okazje były.
Teraz każdy chce odpocząć zarówno psychicznie, jak i fizycznie, naładować akumulatory i wrócić mocniejszy na przyszły sezon.

Igor Lewczuk: Wiedzieliśmy, że tylko zwycięstwo może dać nam jakiekolwiek szanse na mistrza. Od samego początku prezentowaliśmy się dobrze, a konsekwencją tego była pierwsza bramka dla nas. Myślę, że mecz był dobry w naszym wykonaniu. W przerwie poznaliśmy wynik z Poznania. Wiadomo, że liga jest zawsze na pierwszym miejscu, więc teraz czuję rozczarowanie. Owszem, Puchar Polski też cieszy, ale jest bardziej jako miły dodatek.
Europejskie puchary to była ciekawa przygoda, choć niektórzy sugerowali, że mieliśmy łatwą grupę.
Myślę, że kluczowa dla dalszych losów walki o tytuł była porażka z Lechem. To rywale byli na pierwszym miejscu i musieliśmy czekać na ich ewentualne potknięcie. Odejście Miroslava Radovicia czy kontuzja Ondreja Dudy odcisnęły piętno na naszej postawie w rundzie wiosennej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.