Młodzież: mecze niedzielne

Legioniści z rocznika 2000 pokonali 6-2 Polonię, odnosząc 13. zwycięstwo z rzędu. CWKS Legia 2003 pokonał lidera swojej grupy - Football Talents '02. W pojedynkach z drużynami Escoli Varsovia - Legia 99 wygrała 2-1 mimo gry w osłabieniu przez 35 minut, zaś Legia 2003 zremisowała 0-0.

Legia 99 2-1 (0-0) Escola Varsovia 99
1-0 74 min. Jacek Majda (as. Oskar Wojtysiak)
2-0 79 min. Bartosz Rymek (z rzutu karnego po faulu na Oskarze Wojtysiaku)
2-1 80+3 min. Mateusz Madej (rzut karny)

Strzały (celne): Legia 13 (8) - Escola 4 (2)

Legia: Majecki - Romański (63' Potrzebowski), bondarenko, Pietrzyk Ż, Szulc [00] - Kamiński, Orlik (71' Majda), Szymański (46' CZ) - Wojtysiak, Olejarka (58' Kisły [00]), Rymek
Rezerwa: Kossmann [00], Agnyziak

Escola: Bułka - Janusz, Madej, Popławski, Bąk - Michalik (73' Porzeziński), Mazur, Paradowski (77' Kochań), Świerek Ż (80' Anasiewicz), Sawosz (63' Wilczyński) - Ambroziak (59' Szatan)

W przedostatniej kolejce ligowej Legia 99 pokonała zespół Escoli Varsovia. Pierwsza połowa mimo dwóch doskonałych sytuacji bramkowych (Bondarenko i Rymek), nie należała delikatnie mówiąc do udanych. Goście realizowali swój plan a legioniści nie czynili wiele by im w tym przeszkodzić. Duża ilość złych decyzji bądź ich brak powodowały załamanie się większości akcji ofensywnych Legii na wczesnym etapie. Goście zagrozili bramce Legii tylko raz, po strzele Mateusza Mazura, ale skutecznie odpychali legionistów od własnej bramki.
Tuż po przerwie Sebastian Szymański próbował sam wymierzać sprawiedliwość (kopniakiem w łydkę) chwytającemu go wpół zawodnikowi gości, za co otrzymał czerwoną kartkę. Powiało remisem, o ile nie czymś gorszym. Z czasem jednak, mimo osłabienia, szala zwycięstwa zaczęła się powoli przechylać na stronę Legii, ale brakowało "kropki nad i". Utrata rozgrywającego podziałała jakby trzeźwiąco na część naszych zawodników. Kacper Pietrzyk trafił w poprzeczkę, legioniści oddali również szereg strzałów z dystansu. W końcówce zaktywizował się Oskar Wojtysiak; skrzydłowy Legii o żelaznych płucach był trudny do zatrzymania dla zmęczonych graczy Escoli - najpierw dograł piłkę wprowadzonemu chwilę wcześniej na boisko Jackowi Majdzie, a "Jaca" nie zmarnował okazji. Na dwie minut przed końcem Wojtysiak przedarł się lewym skrzydłem i został sfaulowany blisko linii końcowej. Jedenastkę pewnie wykorzystał Bartosz Rymek, co okazało się bardzo istotnym czynnikiem dla końcowego zwycięstwa Legii. W doliczonym czasie pomocnik Escoli padł w starciu z Mateuszem Bondarenką, a karnego skutecznie egzekwował będący niegdyś podporą Agape Białołęka Mateusz Madej.

Polonia Warszawa 00 2-6 (1-3) Legia Warszawa 00
0-1 6 min. Kacper Dziuba (as. Mateusz Szwed)
1-1 10 min. Bartosz Wiśniewski
1-2 17 min. Kacper Dziuba (as. Jakub Sinior)
1-3 35 min. Kacper Wełniak (as. Jakub Sinior)
1-4 46 min. Mateusz Praszelik (as. Nikodem Zawistowski)
1-5 49 min. Kacper Wełniak (as. Mateusz Praszelik)
1-6 69 min. Mateusz Praszelik b.a.
2-6 70+2 min. Marek Kwiatkowski (rzut karny)

Strzały (celne): Polonia 5 (4) - Legia 19 (12)

Polonia: Koprowicz - Kaczorowski, Chylak, Jarek, Zalewski - Wiśniewski (68' Kwiatkowski [01]), Kuczyński, Wardzyński (64' Kowalski), Karbownik, Jóźwiak - Boruń
Rezerwa: J. Dekanowski [01] (br), Urbański

Legia: Białoruski - N. Zawistowski, Gładysz (36' Walukiewicz), Cichocki, Mydlarz - Sitek (39' Neuman), Sinior (36' Ostrowski), Kłos (39' Praszelik), Szwed (36' Gierach [01]), Dziuba - Wełniak
Rezerwa: Kossmann

Escola Varsovia 03 0-0 Legia 03

Strzały (celne): Escola 13 (7) - Legia 6 (5)

Legia: Klan (Łada ng) - Wiater (20' Drabik[04], 31' Wiater, 53' Ślendak), Szewczyk, Wysocki (44' Drabik), Ślusarczyk - Ślendak, Bindulski [04] (42' Niesłuchowski, 58' Bindulski), Niesłuchowski (20' Rowicki) - Derlatka (15' Kowalski, 31' Derlatka, 50'Kowalski)

Po raz drugi w meczach Legii 2003 z Escolą padł wynik 0-0. W pierwszej odsłonie mecz toczył się głównie w środku pola, ale toczony był w bardzo szybkim tempie i mimo niewielu okazji bramkowych (strzały Kowalskiego i Polowca) mógł się podobać. Po przerwie obie drużyny grając w trudnych warunkach atmosferycznych nieco otworzyły się, a zmęczenie było widać szczególnie po stronie legionistów dysponujących krótszą ławką rezerwowych. Rozgrywający doskonały mecz w bramce Legii Antoni Klan parokrotnie udanie interweniował w groźnych sytuacjach. Także podopieczni Dariusza Rolaka trzykrotnie wychodzili sam na sam z bramkarzem gospodarzy, ale nie zdołali go pokonać. Obie drużyny zakończyły spotkanie nie do końca usatysfakcjonowane - gospodarze liczyli na wykorzystanie kilku doskonałych okazji bramkowych, a piłkarze Legii stracili szansę odrobienia straty do lidera.

Football Talents 02 0-1 (0-1) CWKS Legia 03
Gol:
0-1 23 min. Oliwier Marczuk

Strzały (celne): F.Talents 7 (3) - CWKS Legia 14 (8)

CWKS Legia: Cetlin - M. Sidor, Grygorczuk, Kubiszer - A. Sidor [04], Marczuk, Papazjan, Skwirtniański - Sienicki oraz: Dutczak, Wolski, Polak, Wiśniewski (ng)

Zespół młodzików CWKS Legii rozegrał mecz z liderem II LO U-13, Football Talents. Legioniści w piekącym słońcu radzili sobie nieco lepiej niż dominujący fizycznie przeciwnicy, wśród których przeważali gracze o rok starsi. Niezłych okazji nie wykorzystali Dawid Papazjan i Oliwier Marczuk, ale w 23. minucie wysiłki legionistów zostały nagrodzone - w zamieszaniu podbramkowym piłkę odebrał Marczuk i skierował ją do siatki. Można było mieć obawy o to, jak "Wojskowi" zniosą trudy meczu, jednak w drugiej odsłonie Kacper Cetlin interweniował jedynie wybiegając do dośrodkowań lub strzałów z dystansu. Kolejne okazje stworzyli sobie Papazjan, Jan Sienicki, a z dystansu strzelał Mateusz Sidor. W starciu sam na sam z najmłodszym w ekipie Legii Antkiem Sidorem dobrą interwencją popisał się z kolei golkiper Football Talents. Mimo serii rzutów rożnych w końcówce spotkania, legioniści obronili korzystny rezultat.