Odnowione graffiti
REKLAMA

SKLW i sklep ŻYLETA wspiera legijną grupę graficiarzy

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dzięki Waszym zakupom w sklepie Żyleta, pomoc otrzymała kolejna inicjatywa kibicowska. Tym razem pieniądze zostały przekazane grupie WFS na poprawienie prac zamalowanych przed meczem z Wisłą. Efekt poprawiania jest już widoczny, gdyż grupa bardzo szybko przywróciła ich poprzedni stan.

Zachęcamy do dalszych zakupów i wspierania kolejnych inicjatyw kibicowskich.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
kuki - 18.06.2015 / 18:41, *..dynamic.chello.pl

czarnuchy upiększyły swoimi bohomazami muzeum na Pawiaku :/ a potem dziwić się że ludzie mają kibiców za bydło:/

odpowiedz
rob bandit - 17.06.2015 / 18:21, *..satfilm.net.pl

oby z fartem , oby z głową...

odpowiedz
do p(L) um - 17.06.2015 / 06:18, *..dynamic-ww-1.vectranet.pl

Co ma szanowanie naszego klubu do przerejestrowania samochodu? Już naprawdę nie masz się czego czepić? A może wlaśnie to, że oszczędzą na OC pozwoli im kupić kupić dodatkowy bilet na Ł3? Nie wszyscy śpią na pieniądzach i co w tym dziwnego, że robią co mogą, żeby rząd nie wycisnął z nich wszystkiego?

odpowiedz
należy... - 17.06.2015 / 00:38, *..centertel.pl

...bić wszystkich słoików jak leci. to z czasem przyniesie efekty.

odpowiedz
wfs!!! - 17.06.2015 / 00:34, *..centertel.pl

pilnujcie swoich prac!!! takie cwaniaczki jesteście z naciskiem na pilnowanie prac to teraz mam pytanie: gdzie żeście k...a byli?

odpowiedz
ja - 16.06.2015 / 22:40, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zamiast pieprzyć jak nieogary, to zacznijcie coś robić internetowi kibice.

odpowiedz
k. - 16.06.2015 / 22:29, *..poczta-polska.pl

Najlepsze, że ich zgoda mogła robić co chce, ot krakowska wdzięczność heh.

odpowiedz
do bytu L - 16.06.2015 / 22:00, *..dynamic.chello.pl

Może Ty się zajmij, skoro z inicjatywą wychodzisz?

odpowiedz
f - 16.06.2015 / 20:12, *..perr.cable.virginm.net

zainwestujcie w preparat ktory impregnuje prace,ze w razie zamalowania mozna to zmyc bez wysilku uzywajac karchera pod cisnieniem...

odpowiedz
FanPepsi - 16.06.2015 / 20:11, *..play-internet.pl

Gratulacje za zrobienie reklamy akcji wisly. Gadżety w tym sklepie slabiutkie. Kto na to pozwala ?

odpowiedz
Rychu - 16.06.2015 / 19:43, *..warszawa.vectranet.pl

A kto się zajmie gównem oblecha wiszącym w Wawie?

odpowiedz
WWA do (L) - 16.06.2015 / 18:59, *..dynamic.chello.pl

Skisła po finale ligi europy na narodowym...

odpowiedz
pl - 16.06.2015 / 18:33, *..146

mimo wszystko niezla akcja wisly... zamalowac i to pod samym stadionem niezly wstyd;/ ale brawo dla chlopakow ze tak szybko odnowili:) ogolnie za kazde grafiti wieki szacunek

odpowiedz
(L) - 16.06.2015 / 18:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A to czarnuchy przypadkiem nie zrobiły?

odpowiedz
p(L)um - 16.06.2015 / 18:06, *..centertel.pl

Za dużo gowna krakowskiego w naszym mieście pracuje i uczy się i taki tego skutek. Zresztą inne wsie też ma naszej ziemii na (L) bluzgaja. Znam wielu słoików szanujątych nasze miasto, jego historię i nasz ukochany klub. Ale są i tacy co nawet samochodów nie przerejestrowuja bo OC będzie wyższe, rozliczają PITy u siebie a u nas tylko robią, sraja i w piątki wylotówki korkują

odpowiedz
Jan Wąs - 16.06.2015 / 17:59, *..bb.sky.com

Nie jestem zwolennikiem zamalowywania we frajerski sposob grafow jak to wisla zrobila ale w tej sytuacji chetnie im zamaluje + zrobie na nim Legijno-Zagłębiowskie w małopolskim miescie z roznymi FC

odpowiedz
p - 16.06.2015 / 17:50, *..static.neospot.pl

PILNOWAĆ PRAC !!!!

odpowiedz
hu(L)it - 16.06.2015 / 17:00, *..212.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Z fartem WFS!(L)

odpowiedz
kmwtw - 16.06.2015 / 16:42, *..wroclaw.dialog.net.pl

http://legionisci.com/zdjecia2/2014/1404066642.jpg Panowie przypominam ....

odpowiedz
bytu L - 16.06.2015 / 16:10, *..sieradz.vectranet.pl

A kto się zajmie plakatami Łacha Poznań w centrum?

odpowiedz
asd - 16.06.2015 / 16:03, *..194

strasznie slabe koszulki w tym sklepie

odpowiedz
erer - 16.06.2015 / 15:44, *..polkomtel.com.pl

Wiślaki biegali z wałkiem w nocy i zamalowywali graffiti Legii w Wawie? Ale jaja, jacy oni bohaterzy... :)

odpowiedz
:) - 16.06.2015 / 14:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

patrząc w pkt wizualnego super, niektóre prace potrzebowały małego liftingu :)

a wiślakom też należałoby się dać pstryczka w nos za latanie z wałkiem po nocy :)

odpowiedz