Gutek w środku górnego rzędu - fot. Archiwum Legii Warszawa
REKLAMA

Zmarł kibic Legii

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Nieubłagana śmierć odebrała nam jednego z najwierniejszych fanów Legii Dariusza Stojanowskiego "Gutka". Chłopaka z Legionowa, który swoją przygodę z kibicowaniem zaczynał jeszcze na centralnym sektorze trybuny otwartej pod "Żyletą". Trudno jest uwierzyć, jak wykrusza się gwardia ze starej "Żylety". Niestety jak wiemy, od lat drążyła "Gutka" choroba i nie pozwalała w wielu wypadkach na codzienną Jego działalność.

Wiedział o tym, że nie wyleczy się z tej choroby, ale nie poddawał się tym myślom. Do końca życia był pełny optymizmu, życzliwy ludziom i światu. Swoje cierpienie znosił w pokorze, cicho i skromnie.

Uroczystości pogrzebowe "Gutka" odbędą się w piątek 19 czerwca o godz. 11.00 w Kościele Garnizonowym w Legionowie przy ulicy Piłsudskiego 5.

Koledzy z trybun


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (39)

+dodaj komentarz
ErEn. - 25.06.2015 / 03:29, *..37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Spoczywaj w pokoju... [*] [*] [*]

odpowiedz
do Stara ekipa - 21.06.2015 / 18:05, *..elartnet.pl

wg ciebie Alchim jest z ekipy lat 70-ych? Nie było go na świecie - odmul się

odpowiedz
Prazanin do @kruszynka - 19.06.2015 / 18:24, *..play-internet.pl

Troche szacunku dla starszych LEGEND kibicowskich Legii prosze!!!!!
pozdro Kruszynka....wracalismy razem z Lokeren(przez chwile pociagiem Modlin-Warszawa)....

odpowiedz
L] - 19.06.2015 / 11:05, *..elartnet.pl

Żegnaj, koLeżko

odpowiedz
Elwira i Piłkarz - 19.06.2015 / 09:47, *..jmdi.pl

Spoczywaj w pokoju. Do zobaczenia po tamtej stronie, Gutek...

odpowiedz
marek bidula - 18.06.2015 / 15:37, *..1

zegnaj bracie

odpowiedz
khh - 18.06.2015 / 10:57, *..dynamic.chello.pl

Spoczywaj w pokoju. Na zdjęciu jest jeszcze Kajtek z legionowa.

odpowiedz
@kruszynka - 18.06.2015 / 09:35, *..centertel.pl

a ty co opłakujesz tymi l@mpkami bez światła? prawo jazdy olbrychskiego?

odpowiedz
Kruszynka - 18.06.2015 / 09:29, *..95

Do Wojtek Legia : Wojtus,bracie,ty sie prosze jeszcze tak szybko tam nie wybieraj!! Pozdrawiam z Norymbergi!!

odpowiedz
Kruszynka - 18.06.2015 / 08:17, *..204

[*]

odpowiedz
Godzi(L)(L)a. - 18.06.2015 / 04:49, *..dzialdowo.vectranet.pl

CO SIĘ DZIEJE Z RUENEM...? OSTATNIO WIDZIAŁEM GO PO MECZU FINLANDIA-POLSKA W HELSINKACH CHYBA W 2007r.

odpowiedz
wojtek L - 18.06.2015 / 02:40, *..adsl.inetia.pl

guciu mam to zdjecie jak w latach 80-tych jechalismy do poznania- byl przystanek autokaru gdzies kolo kola czy konina- tego cieplego piwa dzis bym niewypil - miales dwa schowane-- ale wtedy to byl rarytas----- kurcze do dzis ci go nieodstawilem ALE DAJE SLOWO ZE JAK U ,, SZEFA' SIE SPOTSKAMY' TO COS',,,,,,,,,,,,,,,,,, aj kurcze GUCIU-------------- na razie

odpowiedz
Kibice Legii z Piaseczna - 17.06.2015 / 23:14, *..internetia.net.pl

Spoczywaj w spokoju . Pamietamy Gutka . Kondolencje dla Rodziny

odpowiedz
,,,IIII,,,,,, - 17.06.2015 / 22:23, *..adsl.inetia.pl

POCO ZDJECIE TYM Z BYDGOSZCZY

odpowiedz
wojtek legia - 17.06.2015 / 21:56, *..adsl.inetia.pl

GUTEK to ja obiecalem tobie ze bede trzymal tam dla ciebie dobre miejsce-- CO JEST GRANE????????/
TAK BEZINTERESOWNEGO CZLOWIEKA JAKIM BYLES TY GUCIU W WZYCIU NIESPOTKALEM --------- GDY CHOROBA MNIE ZZERALA DZIEKI TWOIM TELEFONOM JESTEM TU DO DZIS

ale GUTEK teraz to ty rezerwoj tam dla mnie dobre miejsce bo napewno szybko sie spotkamy
wojtek LEGIA

odpowiedz
PiotrekZS - 17.06.2015 / 21:53, *..itcomp.pl

Bracie zawsze będziesz z Nami! Niech Ci się tam wiedzie...

odpowiedz
Lukasz - 17.06.2015 / 21:44, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

pokój pamięci brata ... a Zbyszek z Zacisza - Pelek, dał mi kiedyś proporczyki z meczów Legii z Interem i Videotonem - dawno go nie widziałem, ale człowiek 100% Legia !!! szkoda że tacy ludzie już odchodzą ...

odpowiedz
jasio865 - 17.06.2015 / 21:25, *..play-internet.pl

SPOCZYWAJ W SPOKOJU!!!!!Janek z Pruszkowa

odpowiedz
Sławek (L)egionowo - 17.06.2015 / 20:31, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Spoczywaj w spokoju.
Niech Ci ziemia lekką będzie.



odpowiedz
Sonny(L) - 17.06.2015 / 19:34, *..dynamic-ww-4.vectranet.pl

Pokój jego duszy

odpowiedz
k. - 17.06.2015 / 19:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szacunek Starszyźnie za wyznaczoną drogę i niejedną bliznę! Niech mu ziemia lekką będzie. Kondolencje dla Bliskich.

odpowiedz
piecia73 (Zielonka) - 17.06.2015 / 19:22, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

pamiętam: Ruena, Bołbę i Elwirę...
świetne to były lata i czasy...

odpowiedz
dex - 17.06.2015 / 19:14, *..tktelekom.pl

Wie ktoś co się stałó z Elwirą ? Jak potyczyły się jej losy ? . Może jakiś mały wiwiadzik by redakcja z nią zrobiła .

odpowiedz
B(L)N - 17.06.2015 / 19:08, *..dynamic.chello.pl

Do zobaczenia po drugiej stronie Bracie [*]

odpowiedz
gazza - 17.06.2015 / 18:57, *..ssp.dialog.net.pl

Nigdy nie jesteś SAM !
Apeluje do piłkarzy Legii by przysłali delegacje na pogrzeb naszego brata z kibicowskiego życia !

odpowiedz
Lopez z Legionowa - 17.06.2015 / 18:54, *..14

Górny rząd: Ruen, Bołba, Gutek, Kajtek, Elwira.
Dolny rząd: Krzysiek z Legionowa i Zbyszek z Zacisza.

odpowiedz
córka Gutka - 17.06.2015 / 18:38, *..legionowodom.pl

Bardzo dziękuję za piękne słowa. Tata byłby szczęśliwy wiedząc, że o Nim pamiętacie.
Marta.

odpowiedz
AAA - 17.06.2015 / 18:31, *..play-internet.pl

Do zobaczenia Bracie....

odpowiedz
fffffff - 17.06.2015 / 18:05, *..dynamic.chello.pl


Gdzie są Legioniści z tamtych lat -
dzielne chwaty?
Gdzie są Legioniści z tamtych lat -
czas zatarł ślad.
Gdzie są chłopcy z tamtych lat -
na legijny poszli szlak,
kto wie czy było tak -
kto wie czy było tak?

odpowiedz
gfg - 17.06.2015 / 18:04, *..dynamic.chello.pl

Kto wymieni wszystkich z tego zdjecia ? Ja rozpoznaje tylko: górny rząd od lewej: Ruen, Wiktor B. no i Gutek

odpowiedz
dex - 17.06.2015 / 17:32, *..tktelekom.pl

Może ktoś napisać kto jest na tym zdjęciu obok ś.p. Gutka ? Pierwszy z lewej w górnym rzędzie to jest Rouen ? Obok niego Wiktor Bołba mi się wydaje . A dziewczyna po prawej w górnym rzędzie to słynna Elwira ? A pozostali ?

odpowiedz
otwock - 17.06.2015 / 17:06, *..play-internet.pl

Elwira zawsze z LEGIĄ;Gutek w naszej pamieci.TYTUS

odpowiedz
maciek - 17.06.2015 / 17:05, *..google.com

Szacunek za tworzenie potegi kibicowskiej

odpowiedz
Stara ekipa - 17.06.2015 / 16:46, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Piękne czasy lat 70-80-tych. Była to jedna z lepszych ekip jeśli chodzi o całe środowisko kibicowskie od powstania Legi Warszawa. Gutek, Kozieł, Kajtek, Elwira, Gadocha , Wasita , Sitek , Miczurin, Trela, Komiks, Piłkarz, Krejzi, Kwapisz, Bidula, , Sanczo, Jagód, Bosman, Angor,Alchim,Wojtek Legia,Piłkarz.
Łza w oku się kręci.

odpowiedz
BEDZIN - 17.06.2015 / 16:43, *..internetdsl.tpnet.pl

SPOCZYWAJ

W

SPOKOJU

odpowiedz
Artur - 17.06.2015 / 15:59, *..play-internet.pl

Pokój jego duszy.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 17.06.2015 / 14:59, *..56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powoli odchodzi Legia z tamtych, pięknych lat...Pokój Jego duszy.

odpowiedz
(L) - 17.06.2015 / 14:48, *..adsl.inetia.pl

Tylko nie piszcie tych świeczek netowcyh!

Samo zdjęcie robi WIELKIE wrażenie...

R... Wiktor B... eh pozazdrościc chłopakom (i dziewczynom) TAMTYCH czasów....

odpowiedz
majusL@legionista.con - 17.06.2015 / 14:15, *..dynamic.gprs.plus.pl

Pokój jego duszy. Obyś byl szczęśliwy w Niebie patrząc na Legie z góry.

odpowiedz