Dominik Furman po przegranym mistrzostwie - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Karlsruhe włączyło się do walki o Furmana

ar2r i Wiśnia, źródło: transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Jeszcze niedawno wydawało się, że Dominik Furman będzie do dyspozycji Henninga Berga w przyszłym sezonie. Pomocnik miał być ponownie wypożyczony z francuskiej Toulouse i walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Teraz do walki o zawodnika dołączyło Karlsruhe. Oferta drugoligowego klubu jest na tyle poważna, że Furman waha się nad przenosinami do Niemiec.

- Ostateczna decyzja należy do zawodnika. Cały czas rozmawiamy z Legią i z Karlsruhe. Na stole leżą dwie oferty. Wkrótce Dominik powinien podjąć decyzję, którą wybierze. W poniedziałek Legia wznawia treningi, ale jeszcze nie wiem, czy Furman pojawi się na zajęciach. Do którego klubu mu bliżej? Wiadomo, że z Legią jest związany od wielu lat, więc na pewno trudno byłoby mu się z nią rozstać. Ale wszystko jest jeszcze możliwe - mówi Marcin Kubacki, menadżer Dominika Furmana.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.