REKLAMA

Dziś losowanie par Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 14:30 odbędzie się losowanie par 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie Legia zmierzy się ze zwycięzcą jednej z par 1. rundy eliminacyjnej lub z jednym z 5 zespołów, które rozpoczynają grę od 2. rundy. Zespoły biorące udział w rozgrywkach zostaną jeszcze podzielone na grupy, jednak stanie się to dopiero po zakończeniu losowania par 1. rundy, czyli po godzinie 13.

Zarówno w 2., 3., jak i 4. rundzie Legia, która posiada współczynnik 24,800, będzie rozstawiona, co oznacza teoretycznie słabszych przeciwników.

Ponieważ losowanie 1. i 2. rundy odbywa się tego samego dnia, przed losowaniem 2. rundy uwzględnia się współczynniki lepszego zespołu z pary. Legioniści nie mogą wylosować żadnego z polskich zespołów.

Procedura losowania
Procedura losowania przebiegać będzie tak, jak w latach ubiegłych. Drużynom w grupach zostaną przypisane numery. Następnie losowane będą numery zespołów rozstawionych i nierozstawionych, które utworzą pary w każdej z grup jednocześnie. Kulki zostaną włożone do trzeciej misy, a pierwszy wylosowany numer/zespół będzie gospodarzem pierwszego meczu.

Spotkania zaplanowano na 16 i 23 lipca.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.