REKLAMA

Dziś losowanie par Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś o godzinie 14:30 odbędzie się losowanie par 2. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Na tym etapie Legia zmierzy się ze zwycięzcą jednej z par 1. rundy eliminacyjnej lub z jednym z 5 zespołów, które rozpoczynają grę od 2. rundy. Zespoły biorące udział w rozgrywkach zostaną jeszcze podzielone na grupy, jednak stanie się to dopiero po zakończeniu losowania par 1. rundy, czyli po godzinie 13.

Zarówno w 2., 3., jak i 4. rundzie Legia, która posiada współczynnik 24,800, będzie rozstawiona, co oznacza teoretycznie słabszych przeciwników.

Ponieważ losowanie 1. i 2. rundy odbywa się tego samego dnia, przed losowaniem 2. rundy uwzględnia się współczynniki lepszego zespołu z pary. Legioniści nie mogą wylosować żadnego z polskich zespołów.

Procedura losowania
Procedura losowania przebiegać będzie tak, jak w latach ubiegłych. Drużynom w grupach zostaną przypisane numery. Następnie losowane będą numery zespołów rozstawionych i nierozstawionych, które utworzą pary w każdej z grup jednocześnie. Kulki zostaną włożone do trzeciej misy, a pierwszy wylosowany numer/zespół będzie gospodarzem pierwszego meczu.

Spotkania zaplanowano na 16 i 23 lipca.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Berg do "Mariana z trzeciego" - 22.06.2015 / 17:14, *..mobile.sferia.net

Sa postawię zamiast Kuciaka a Kuciaka dam na lewą obronę - bo tak i h..

odpowiedz
:) - 22.06.2015 / 14:54, *..dynamic.gprs.plus.pl

Patryjoci z was jak z koziej du.. trabka - ja w puchar kibicuje Polskim zespołom punkty zbieramy raze jeden punktujący zespol nic nam nie da - tumany

odpowiedz
Marcus - 22.06.2015 / 14:41, *..77

botosani ;(

odpowiedz
Marcus - 22.06.2015 / 14:40, *..77

botosani ;(

odpowiedz
piko - 22.06.2015 / 14:40, *..deblin.vectranet.pl

Botosani

odpowiedz
cr7 - 22.06.2015 / 13:47, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

slask tez bedzie miał ciezko ;PP jedynie jaga moze awansuje w 1 r

odpowiedz
redi - 22.06.2015 / 13:38, *..centertel.pl

No juz bez przesady. Jak maja odpasc to w czwartej rundzie. Niech nałapią troche punktow dla Polski.

odpowiedz
(L) - 22.06.2015 / 13:28, *..centertel.pl

Fk sarajevo ?? No to mamy pierwszego spadkowicza z pucharów panowie...Pendolino nie da rady bośniakom

odpowiedz
cr7 - 22.06.2015 / 12:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Lomza szkoda ze nie Stjarnan ;)) ale i tak szanse sa 50/50

odpowiedz
qwerty - 22.06.2015 / 12:48, *..mazowieckiesieci.pl

Sarajevo teoretycznie to najsilniejszy przeciwnik w II rundzie wiec lech łatwej drogi nie będzie miał

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 22.06.2015 / 12:28, *..p2p.business.static.vectranet.pl

No i Lechowi trafił się fajny dwumecz z Sarajewem.

odpowiedz
ja do arek - 22.06.2015 / 12:19, *..189

W sieci vectra w systemie ppv na 49,90 zł.

odpowiedz
Marian z trzeciego - 22.06.2015 / 12:09, *..116

Mam pytanie do Berga czy wystawi SA w ataku ?

odpowiedz
4VI - 22.06.2015 / 11:59, *..core.ynet.pl

Na tele5 :)

odpowiedz
zgred - 22.06.2015 / 11:55, *..as13285.net

lajf na tv TRWAM

odpowiedz
A(L)BI - 22.06.2015 / 11:39, *..play-internet.pl

z tego co wiem to uefa.com i eurosport.

odpowiedz
@arek - 22.06.2015 / 11:32, *..dzialdowo.vectranet.pl

Tylko na stronie uefa.com

odpowiedz
Kami(L) - 22.06.2015 / 11:32, *..85

Na TV Silesia albo polonia1

odpowiedz
arek - 22.06.2015 / 11:25, *..dynamic.chello.pl

Na którym kanale będzie transmisja?

odpowiedz
C(L)A - 22.06.2015 / 11:00, *..itsa.net.pl

czy pierwszy mecze 16.07 gramy u siebie czy na wyjezdzie??

Redakcja (LL!): Jak przeczytasz newsa do końca, to się dowiesz.

odpowiedz
oj - 22.06.2015 / 10:57, *..pl

Za miesiąc mecz rewanżowy, a nasza kadra jak na razie juniorami stoi.....

odpowiedz
Legionista80 - 22.06.2015 / 10:08, *..play-internet.pl

Czas na powtorke z zeszlego sezonu...A moze cos wiecej. Ale najwazniejsze Mistrzostwo

odpowiedz