Ondrej Duda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda o transferze i losowaniu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie wiem nic o naszych rywalach w Lidze Europy. Na pewno są to drużyny, dla których gra w tych rozgrywkach to wielka szansa. Można powiedzieć, że to niewygodni przeciwnicy, ale naszym zadaniem jest wyjście na boisko i wykonanie zadania - mówi Ondrej Duda po losowaniu Ligi Europy. - Nie wiem jak dla drużyny, ale osobiście nie ma dla mnie znaczenia, czy gramy pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe - dodaje pomocnik.

- Wiadomo, że jesteśmy faworytami w takim meczu. Nie zawsze jednak jest tak, iż faworyt wygrywa. Na pewno zrobimy wszystko, aby zwyciężyć. Nie zapominajmy także, że przed pojedynkiem w Lidze Europy czekają nas jeszcze inne ważne starcia - twierdzi pomocnik Legii.

Legia zaczyna przygotowania do nowego sezonu. - Trener jeszcze nam nie sprecyzował dokładnie, jak będziemy grali w przyszłym sezonie. Na razie mamy drugim trening, jest jednak duża konkurencja wiec każdy musi dawać z siebie wszystko - powiedział Słowak, który komplementuje nowe nabytki Legii. - Nikolić i Dyego to bardzo dobrzy gracze. Dzisiaj miałem po raz pierwszy zagrać z Nemanją. Z Pablo spotkałem się już podczas jego testów w Legii. To na pewno duże wzmocnienia - mówi Duda.

- Owszem walizki już spakowałem, ale nie chcę mówić czy na obóz czy do Mediolanu. Na razie cały czas jestem zawodnikiem Legii - zakończył legionista.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
Maximillion - 23.06.2015 / 19:51, *..dynamic-ww-2.vectranet.pl

Ondrej zostań i zawojuj z Legią Europę!

odpowiedz
znawca tematu - 23.06.2015 / 13:32, *..adsl.inetia.pl

Pójdzie do Interu...Bratysława.

odpowiedz
adz - 23.06.2015 / 09:31, *..150

Duda bardzo dobry jakby został i pokazał się w pucharach to w zimie może kilka baniek więcej by było. Jak nie odejdzie natomiast to już żadnego transferu nie będzie.

odpowiedz
luizoo - 23.06.2015 / 09:14, *..081015177.msitelekom.pl

napinacie sie a sami byście jedynie skoczyli na k3 tam gdzie wasze miejsce napinacze !!!!!!!!!!!!!3maj sieDuda

odpowiedz
do Tomimidło, DO REDAKCJI - 23.06.2015 / 04:48, *..centertel.pl

Dawid siedź na tyłku i czekaj spokojnie jak zostaniesz zawodnikiem Legii to ktoś cię o tym poinformuje.

odpowiedz
RR - 23.06.2015 / 00:11, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Najgorszy zawodnik w zeszłym sezonie na równi z Saganowskim.

odpowiedz
do meksyk - 22.06.2015 / 23:27, *..nat.student.pw.edu.pl

Przez dlugi czas? 2 mecze to rzeczywiście dlugo

odpowiedz
B(L)OO - 22.06.2015 / 22:01, *..133

bez Rado nie istniałeś chłopie ... więc nie wiem czy jesteś bardzo dobrym kopaczem czy zaledwie dobrym ;)" ... sprzedać póki płacą dobre pieniądze!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 22.06.2015 / 21:30, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Irytowałeś mnie cala wiosnę wiec skończ i znikaj. Juz Ci nie wierze!!

odpowiedz
qemp - 22.06.2015 / 21:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Skoro zaraz odchodzi to o czym ta rozmowa?

odpowiedz
Tomidlo, DO REDAKCJI - 22.06.2015 / 20:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Dawid Czapliński został oficjalnie już w Legii zakontraktowany czy coś nie wypaliło???

odpowiedz
TomTom - 22.06.2015 / 20:52, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Weź już gościu skończ...żegnam

odpowiedz
meksyk - 22.06.2015 / 20:48, *..play-internet.pl

w sumie szkoda że odchodzi. przez długi czas dawał jakość w wielu słabych meczach Legii. pewnie gdyby został rozwinąłby się jeszcze bardziej ale o tym już się nie przekonamy. Powodzenia Ondrej w Interze!

odpowiedz
cwks - 22.06.2015 / 20:46, *..dynamic.chello.pl

Ondrej, jakich naszych? Przecież Twój Inter w tym sezonie nie zakwalifikował sie do pucharów

odpowiedz