Ondrej Duda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Duda o transferze i losowaniu

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Nie wiem nic o naszych rywalach w Lidze Europy. Na pewno są to drużyny, dla których gra w tych rozgrywkach to wielka szansa. Można powiedzieć, że to niewygodni przeciwnicy, ale naszym zadaniem jest wyjście na boisko i wykonanie zadania - mówi Ondrej Duda po losowaniu Ligi Europy. - Nie wiem jak dla drużyny, ale osobiście nie ma dla mnie znaczenia, czy gramy pierwszy mecz u siebie czy na wyjeździe - dodaje pomocnik.

- Wiadomo, że jesteśmy faworytami w takim meczu. Nie zawsze jednak jest tak, iż faworyt wygrywa. Na pewno zrobimy wszystko, aby zwyciężyć. Nie zapominajmy także, że przed pojedynkiem w Lidze Europy czekają nas jeszcze inne ważne starcia - twierdzi pomocnik Legii.

Legia zaczyna przygotowania do nowego sezonu. - Trener jeszcze nam nie sprecyzował dokładnie, jak będziemy grali w przyszłym sezonie. Na razie mamy drugim trening, jest jednak duża konkurencja wiec każdy musi dawać z siebie wszystko - powiedział Słowak, który komplementuje nowe nabytki Legii. - Nikolić i Dyego to bardzo dobrzy gracze. Dzisiaj miałem po raz pierwszy zagrać z Nemanją. Z Pablo spotkałem się już podczas jego testów w Legii. To na pewno duże wzmocnienia - mówi Duda.

- Owszem walizki już spakowałem, ale nie chcę mówić czy na obóz czy do Mediolanu. Na razie cały czas jestem zawodnikiem Legii - zakończył legionista.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.