Dominik Furman zostaje w Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Furman zostaje w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com, transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Dominik Furman pozostanie na kolejny rok w Legii Warszawa. Dziś po południu spotkał się z prezesem stołecznego klubu, a jak informuje Transfering.pl "Furmi" odrzucił propozycję niemieckiego Karlsruhe. - Gdyby nie cieszyła mnie gra dla Legii, to bym nie został w niej na kolejny sezon. Na razie nie chcę jednak nic mówić, bo nie jest to jeszcze w stu procentach pewna informacja - powiedział po treningu 22-letni zawodnik.

- Dominik uznał, że chce zostać w Legii. Kluby są już w kwestii jego kolejnego wypożyczenia dogadane. W umowie znajdzie się zapis, że wicemistrz Polski będzie miał prawo do transferu definitywnego po zakończeniu sezonu. Kwota wykupu została także ustalona, ale nie mogę zdradzić, ile wynosi – mówi menedżer Furmana Marcin Kubacki na łamach transfering.pl.

Furman skomentował także wyniki losowania Ligi Europy: - Oczywiście, oglądaliśmy losowanie Ligi Europy. Dla mnie nie ma znaczenia, czy zagramy z Gruzinami czy z Rumunami. Myślę, że o tych drużynach na razie więcej wiedzą nasi trenerzy. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak bez względu na wszystko przejść do kolejnej rundy. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza - powiedział zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.