Dominik Furman zostaje w Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Furman zostaje w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com, transfering.pl - Wiadomość archiwalna

Dominik Furman pozostanie na kolejny rok w Legii Warszawa. Dziś po południu spotkał się z prezesem stołecznego klubu, a jak informuje Transfering.pl "Furmi" odrzucił propozycję niemieckiego Karlsruhe. - Gdyby nie cieszyła mnie gra dla Legii, to bym nie został w niej na kolejny sezon. Na razie nie chcę jednak nic mówić, bo nie jest to jeszcze w stu procentach pewna informacja - powiedział po treningu 22-letni zawodnik.

- Dominik uznał, że chce zostać w Legii. Kluby są już w kwestii jego kolejnego wypożyczenia dogadane. W umowie znajdzie się zapis, że wicemistrz Polski będzie miał prawo do transferu definitywnego po zakończeniu sezonu. Kwota wykupu została także ustalona, ale nie mogę zdradzić, ile wynosi – mówi menedżer Furmana Marcin Kubacki na łamach transfering.pl.

Furman skomentował także wyniki losowania Ligi Europy: - Oczywiście, oglądaliśmy losowanie Ligi Europy. Dla mnie nie ma znaczenia, czy zagramy z Gruzinami czy z Rumunami. Myślę, że o tych drużynach na razie więcej wiedzą nasi trenerzy. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak bez względu na wszystko przejść do kolejnej rundy. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza - powiedział zawodnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Vrdolijak leciwy - 23.06.2015 / 20:21, *..dzierzoniow.vectranet.pl

Furmi dzięks!

odpowiedz
Ku(L)a - 23.06.2015 / 19:59, *..warszawa.vectranet.pl

A ja mam nadzieje, że Dominik trochę odpoczął i w końcu dotrze do niego, że w Legii zdobycie mistrzostwa jest OBOWIĄZKIEM, a nie jak twierdził w jednym z wywiadów pod koniec sezonu, że nie czują tego. Powodzenia, chociaż u mnie startuje z minusowym kontem.

odpowiedz
oLaf - 23.06.2015 / 14:55, *..warszawa.vectranet.pl

i dobrze!!! Furmik pokaż na co cię stać!!!!

odpowiedz
Marcin - 23.06.2015 / 11:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

37 zajęty ale lipa , kiedy będzie skład Legii normalny super zajebisty ?????????

odpowiedz
do majusL@legionista.com - 23.06.2015 / 11:29, *..play-internet.pl

A ja wolę jednego T. Hołowczyca, niż O. Jędrzejczak+E. Górniak. Mniej więcej taki sam sens miał twój rzyg w komentarzu.

odpowiedz
wiewis6499 - 23.06.2015 / 11:14, *..10

mądra decyzja, napewno się przydasz!

Pokazałeś, że Legiunia nie jest ścierą do wycierania gęby za to szacunek.

AMT Maciek 3m się!!!

odpowiedz
Bibendum - 23.06.2015 / 10:25, *..dynamic.chello.pl

Furman nadaje się jako 3 lub 4 na swojej pozycji.Taki na zmianę na naszą ligę i nic więcej.Prochu z nim nie wymyślimy.Dośrodkowania słabe,strzały z dystansu praktycznie żadne.
Czekamy na ofensywnych pomocników.Kogoś kto będzie umiał rozegrać,przetrzymać piłkę lub uderzyć z dystansu.
Cały czas nie ma nikogo za Radovicia a lada dzień odejdzie Duda.Więc dwóch ofensywnych pomocników to minimum.
Do tego od roku czekamy na lewego obrońcę.Odeszło dwóch stoperów więc za nich też trzeba sprowadzić dwóch stoperów.Jeżeli Legia ma zagrać w nowym sezonie około 50 meczów to potrzeba więcej dobrych piłkarzy.Bo jak Berg zacznie znowu rotować młodymi to będziemy mieli powtórkę z właśnie zakończonego sezonu.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 23.06.2015 / 08:57, *..77.in-addr.arpa.czajen.pl

Wole jednego furmana niż dude+masłowskiego !! Powodzenia Domin.....

odpowiedz
tarcho - 23.06.2015 / 08:39, *..ignite.net

a lysy postawi na czlapaka

odpowiedz
Neoheresy - 23.06.2015 / 08:35, *..q-loc.com

Generalnie lubię Furmiego, ale to opcja awaryjna. Mam wrażenie, że klub postanowił powstrzymać odpływ graczy (może nadchodzące deale są dalej od realizacji niż to Leśnodorski mówi). Furmi zostaje i OK, ale czuję, że to raczej ratowanie sytuacji niż od dawna przemyślany ruch.

odpowiedz
Qbafan - 23.06.2015 / 08:15, *..internetdsl.tpnet.pl

Takie spostrzeżenie... Przyglądałem się jego grze w ostatnich meczach i raziła w oczy niecelność podań oraz brak zdecydowania gdy trzeba było ostro wejść w przeciwnika i odebrać piłkę.

odpowiedz
Gość - 23.06.2015 / 07:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Pewnie już nikt nie przyjdzie na żadną pozycję do pomocy i dlatego zostaje.

odpowiedz
EEE - 23.06.2015 / 05:33, *..dynamic-ww-4.vectranet.pl



Poco Legii kolejny defensywny zawodnik?
Fajnie, że będzie biegał i walczył - ale w Legii nie ma komu bramek strzelać, dryblować, stwarzać okazji.
Sam Nikolic nic tutaj nie zmieni - a wręcz się spali z braku akcji ofensywnych.

Zawodnicy typu Rzeźniczak czy Furman są solidni - ale przeciętni. Zero dryblingu, zero techniki, zero podania, zero strzału. To zawodnicy na słabą, polską, amatorską ligę.

NIE KUPUJĘ KARNETU !!!

odpowiedz
kris74 - 23.06.2015 / 04:47, *..adsl.inetia.pl

Dajcie już spokój Saganowi.Fakt sezon miał beznadziejny i już chyba lepszych nie będzie miał.Ale oprócz Rzeżnika jest to największy walczak w historii legii z piłkarzy którzy nie są z Wawy.A co do Furmana to jestem sceptycznie nastawiony do jego wypożyczenia ,co najwyżej jest to nr. 3 z pomocników,a gdzie nr 1.

odpowiedz
gryp - 23.06.2015 / 01:32, *..dynamic.chello.pl

Furman, dobra decyzja, zlap forme i mase, napier...aj jak najlepiej dla najlepszego klubu w Polsce- tu narazie twoje miejsce-obys potem mogl w europie pokazac charakter- i jeszcze jedno- daj po ktoryms meczu swoja koszulke dla mojej córki, bo Ciebie uwielbia!!!

odpowiedz
qwerty - 23.06.2015 / 01:00, *..mazowieckiesieci.pl

Złóżcie petycje żeby pokazywali polskie kluby tv

odpowiedz
cola - 23.06.2015 / 00:33, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Saganowski już podpisał? Niech podpisze bo boje się o nasz atak a tak bramkostrzelny defensywny napastnik jest nam niezbędny. Jeszcze tylko poproszę redakcje o przypomnienie statystyk naszego wirtuoza Saganowskiego żeby każdy wiedział z jaką gwiazda ma doczynienia.

odpowiedz
@Jerz - 23.06.2015 / 00:29, *..dynamic.chello.pl

Weź nie drwij, obok pana to on nawet nie stał. Tak samo BL

odpowiedz
oic. - 23.06.2015 / 00:27, *..dynamic.chello.pl

Powiem tak, piłkarz niezły ale do walki o grupę mistrzowską, a nie o mistrzostwo.

odpowiedz
pajac - 23.06.2015 / 00:22, *..play-internet.pl

Nie no rewelacja,zajedwabiście!Tak trzymać!Takich jedenastu Furmanów i mamy Ligę Mistrzów!Ludzie!!!Myśląc tymi kategoriami to my nigdy nie wyjdziemy ponad przeciętność!Gość nie ma dobrej oferty to zarzeka się,że jest Legionistą a jak jakiś chińczyk pomacha plikami euro to pójdzie bez zastanowienia.Takie moje zdanie,możecie sobie pisać co chcecie

odpowiedz
Jerz z Potoku - 22.06.2015 / 23:16, *..dynamic.chello.pl

Brawo p. Dominiku. Tak trzymać. Pana przykład powinien być inspirujący dla działu legijnego skautingu.
Ps.: b. Legioniści, powracający, m.in. z kierunku wschodniego, jak na razie trafiają do Lechii. Czy ktoś znowu czegoś nie przesypia?! A może okres urlopowy jest ważniejszy dla niektórych pseudo profesjonalistów od terminowej i rzetelnej pracy na rzecz dobra klubu. Panie prezesie czas najwyższy zacząć używać "finansowego bata" na te piłkarskie legijne flemingi.

odpowiedz
Rocco - 22.06.2015 / 23:16, *..dynamic.chello.pl

Kolejny strzał w stopę. Nic do niego nie mam, ale jakości to on żadnej nie wnosi do gry zwłaszcza w środku pola. W Karlsruhe miałby kłopoty żeby trybuny wywalczyć, no, ale w Legii można podreptać zawsze

odpowiedz
eder - 22.06.2015 / 23:12, *..214.internetia.net.pl

To dobra wiadomość! Jeśli będzie grał regularnie, Legia powinna mieć z niego pociechę. Przynajmniej nie robi takich błędów jak Vrdoljak.

odpowiedz
rambo - 22.06.2015 / 23:10, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jest zly, tylko naucz sie w koncu wrzucac ! w punkt i nie na wysokosci jaj

odpowiedz
ooon - 22.06.2015 / 23:00, *..dynamic.chello.pl

Jak nie będziesz zapier.... to zapomnij nawet o ławce.

odpowiedz
kris - 22.06.2015 / 22:51, *..dynamic.chello.pl

no to chyba juz ostatni wielki transfer! dzięki BL. Jeszcze tylko Sagan podpisze, Żyro zostanie, Duda też, Guillerme na lewej obronie, Vrdolijak poczłapie w środku i klękajcie narody. fundusz transferowy na razie na koncie eurowym 0% czeka na lepsze czasy i kryzys w odbiorze pięknego PRu preza i spółki..

odpowiedz
Dziękuję - 22.06.2015 / 22:50, *..dynamic-ww-3.vectranet.pl

Dziękuję! Daj z siebie wszystko, udowodnij że zasługujesz!

odpowiedz
(L) - 22.06.2015 / 22:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dobra wiadomość na koniec dnia odnośnie Dominika , teraz pozostało sprawnie przeprowadzić pozostałe transfery , dzisiaj zdegradowano za długi CSKA Sofia , tegorocznego wicemistrza kraju i najbardziej utytułowaną drużynę w tamtejszej piłce , można by się w tej sytuacji przyjrzeć piłkarzom tej drużyny ponieważ będą do wzięcia w przystępnej cenie , np. lewy obrońca Tonci Kukoc 24-letni Chorwat z powodzeniem występujący także na lewej flance pomocy . Z innych potencjalnych opcji , na prawe skrzydło jest Ádám Gyurcso , piłkarz Videotonu , mistrza Węgier , skąd przyszedł do nas Nikolic , 31 grudnia bieżącego roku wygasa mu kontrakt i będzie do wzięcia za darmo .

odpowiedz
bibo(L) - 22.06.2015 / 22:45, *..248

prawdziwy legionista, ciul zdrugoligowymi szwabami

odpowiedz
Sledziu - 22.06.2015 / 22:39, *..dynamic.chello.pl

Bravo Dominik. Mam nadzieję że zostaniesz i będziesz częściej grał kosztem nie będę pisał kogo. Acha i mam nadzieję że pieniądze też lepsze dostaniesz bo podobno mniejsze kwoty od prezesów dostawał tylko Chadaj...

odpowiedz
AAA - 22.06.2015 / 22:38, *..play-internet.pl

Czyli lansu w Promenadzie w Merolu za kilkaset tysiecy cd.

odpowiedz
SZKODA - 22.06.2015 / 22:37, *..internetia.net.pl

SZKODA ZE ZOSTAJE BO TO ANI NIE ZATEN WIRTUOZ W ROZEGRANIU TYM BARDZIEJ W DEFENSYWIE WIEC NA DOBRA SPRAWE NIE POTRZEBNY LEGII JEST

odpowiedz
ertyuiio[plkjdawqczv - 22.06.2015 / 22:37, *..sieradz.vectranet.pl

Oby tylko pozbyć się Vrdoljaka!

odpowiedz
Miki87 - 22.06.2015 / 22:34, *..dynamic.gprs.plus.pl

I w obliczu człapacza Vrdoljaka, jest to wzmocnienie. Razem z Jodłą będzie dobry duet.

odpowiedz