Henning Berg - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Berg: To był dla nas dobry sprawdzian

Mishka i Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Henning Berg: Steaua Bukareszt na pewno jest groźnym zespołem mającym w swych szeregach dobrych zawodników. Pierwsza połowa spotkania była całkiem niezła pod względem intensywności. W obronie zaprezentowaliśmy się solidnie, zaś gracze ofensywnie mieli swoje szanse do zdobycia gola. To było dobre spotkanie towarzyskie dla nas w kontekście przygotowań do sezonu. Druga połowa była inna. Urazu doznał Igor Lewczuk, który doznał skręcenia i graliśmy w dziesięciu, co było dobrym sprawdzianem dla nas. To może zaprocentować w nadchodzącym rozgrywkach ekstraklasy.

Nemanja Nikolić jest bez wątpienia dobrym zawodnikiem. Dziś był bardzo bliski wpisania się na listę strzelców. Dobrze poruszał się po boisku, niemniej jednak będziemy pracować nad jego timingiem, współpracą z kolegami oraz nad tym, aby złapał właściwy rytm.
Pablo Dyego pokazał swoje umiejętności, szybkość i to, że jest twardo grającym piłkarzem. Natomiast Jakub Arak zaprezentował się dobrze, choć grał na innej pozycji niż jest do tego przyzwyczajony. Strzelił bramkę, ciężko pracował na boisku. Na pewno pokazał się z pozytywnej strony i przyznam, że jestem z tego zadowolony. Posiada umiejętności, których oczekuje się w Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.